Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves létemre egy hete ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves létemre egy hete ért véget az első kapcsolatom. Három hónapig tartott, a fiú szakított. Most viszont már új kapcsolatra vágyok. Baj ez?

Figyelt kérdés

Ciki vagy nem, én 19 éves koromig vártam a Nagy Ő-re. Aztán megérkezett. Úgy éreztem, hogy teljesen beleszerettem. De ő dobott. Nagyon hiányzik, viszont már szeretnék egy új kapcsolatot. Ribanc vagyok emiatt? Egyrészt rettenetesen hiányzik a barátom, másrészt viszont megint szeretnék valakit magam mellé? Vagy természetes ez most, hogy megéreztem, hogy mi a szerelem?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. okt. 17. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy vágysz az ölelésre, simogatásra, becézgetésre. Megszoktad, hogy van melletted valaki, aki törődik veled és fontos vagy neki. Nem vagy ribanc azért mert hiányzik valaki. Miért szakítottatok? Nem lehet hogy ő sem felejtett el téged? Miért nem próbálsz vele beszélni, hogy esetleg kezdjétek elölről a dolgot. Ha viszont ő nem akar már semmit akkor sem kell keresni minden erővel a szerelmet! Az magától szokott jönni. Ne légy elkeseredve.
2008. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

elősször: abszolút nem ciki, h 19 éves korodig vártál a nagy ő-re! (én 21 vagyok, és még sosem volt barátom). másodszor: attól h szeretnél 1 új kapcsolatot, még nem vagy ribanc! a ribanc az, aki pl 14 évesen úgy cserélgeti a pasiját, szexuálisan is, mint más az alsóneműjét. Ez természetes, h megérezted mi a szerelem!

Sok sikert!

2008. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát a távolság miatt szakítottunk. Két hetente tudtunk találkozni, és ő azt mondta, hogy nem is érez irántam semmit. Jó volt velem, meg minden, de nem szerelmes. Nem szeretnék ezek után rimánkodni neki, hogy vegyen vissza.
2008. okt. 17. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél letörve, 3 hónap alatt a 2 hetente találkozás nem hiszem hogy elég. Ezt megértem énis. Keress valakit aki közelebb lakik és vele jólesz:)
2008. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Inkább az a gáz, hogy ennyire lelki problémákat okoz. Ha majd egy tényleg komoly kapcsolat, tényleg megsért, akkor kiugrassz a tetőről?

Azon bánkódj, hogy mennyi jóból kimaradtál eddig. Élvezd az életet amíg fiatal vagy, ha 1 srác mellett, akkor 1 srác mellett, ha több is lesz, akkor annak örülj.

2008. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!