Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tesóm és volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesóm és volt barátom összejárnak. Hogy vágjak ehez jó pofát?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 évet voltunk együtt. Békében váltunk el,barátok maradtunk.

A minap véletlenül megtudtam h a nővérem és az exem dugni összejárnak. A volt barátomnak már menyasszonya van,tesómnak meg nincs senkije már évek óta. Legalábbis olyan akit be is mutatna itthon,vagy a barátainak.De nem is érdekel ez.

Annyira undorítónak tartom ezt h pont a volt barátommal kavar. Annyi pasi van a városban nem igaz h nem tud másikat összeszedni magának? És a volt pasim is milyen már? Pont a nővéremet szúrja ki magának akivel csalhatja a nőjét? Olyan becsapva,megalázva érzem magam. Tök nem esik jól ez az egész.

Nem szóltam egyiknek sem... nem is tudom mit mondhatnék. A hányinger kerülget rá gondolok h mit csinálnak. Nem értem tesómat nem zavarja h ő az én barátom volt,ismeri minden porcikámat?meg ilyenek? és a volt barátom mit gondol?

Aki volt hasonló helyzetben mit csinált,hogy kezelte? Bárcsak ne tudtam volna meg! Ha már ennyire egymásra gerjedtek nem tudták volna úgy intézni h én ne tudjam meg?


A vicc az egészben h tesóm pár évvel ezelött képes volt eltörni a fejemen a vágódeszkát(be is tört a fejem),mert azt halotta vissza hogy én találkozgatok az ő volt pasijával. pedig ez aztán igaz sem volt!


2012. febr. 5. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha nekik jólesik, szard le! :)
2012. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Törj el te is egy vágódeszkát a fején.
2012. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy nem akkor jártak össze dugni, mikor te voltál vele!-vagy ki tudja! na jó nem idegesíteni akarlak.

próbálj ne foglalkozni vele,jobbat nem igen tudsz!

Ha vitát akarsz szólj be a nővérednek valamit a pasiról, amit csak ilyen helyzetben lehet tudni róla.

2012. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy az igaz hogy össze járnak dugni?sok hülye ember pletykál.amúgy ha igaz akkor mind kettő egy sz.arrágó.amúgy meg én is eltörném a vágódeszkát mint kettő fején.én tuti nem bírnám ki hogy ne kérjem számon tőlük.plusz én elmennék a pasi feleségéhez is egy kicsit beszélgetni muhaha
2012. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mert láttam mit irtak egymásnak.

Tesóm nem lépett ki facebookról csak bezárta. Mikor ide ültem gép elé,és beirtam a címet egyből felugrott a kisablak,amibe az ált h "alig várom h mai kis kinyaljam a p.uncid,nagyon meg leszel dugva.majd hívj" Köpn nyelni nem tudtam,gyorsan ki is léptem

2012. febr. 5. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a tesód így összejár dugni akkor jó firma lehet!! Összejönnék vele én is!!!
2012. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én szólnék az exem menyasszonyának....
2012. febr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,valamit félre értettél,a tesódat kell jól pofán vágnod,hogy mekkora ribi,én pasi vagyok,és nálunk elvből nem lehetne,hogy a tesóm volt csajával dugjak.Szóval családon belül szerintem nem illik.
2012. febr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom túltenni magam a dolgon... Egyiknek se szóltam még...
2012. febr. 22. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!