Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet a volt barátom...

Hogy lehet a volt barátom ennyire szemétláda? Szerintetek mi vezérli? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. egy évig voltunk együtt, kiderült ugyanis hogy ismerkedik más lányokkal is, én csak addig kellettem, még jobbat nem talál.

A szakításunk után amint megtudta, hogy randizok valakivel, egyből megjelent, hogy ő hogy megbánta...


Utána egy darabig nem is hallottam felőle, azonban az esküvőm előtt 2 hónappal megint megjelent, hogy mennyire szeret, és elvesz ő engem feleségül, ne a páromhoz menjek hozzá. Én jól elküldtem a fenébe, és még neki állt feljebb.

4 éve nem halottam róla semmit, és most megint megjelent. Hogy boldog-e a házasságom... ő még mindig gondol rám, mennyire szeretet, hiányzom neki, és hogy ő nagyon szívesen feleségül venne engem stb.


El sem tudom képzelni, mi ezzel a szándéka és nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy békén hagyjon végre.

Belegondoltam, hogy ugyan minek akar tönkretenni egy 4 éves házasságot, de nem tudok rájönni...


2012. febr. 5. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vagy beindulva.

Miért tenne tönkre ezzel egy házasságot?

Téged nem érdekel, ezzel le van rendezve a dolog, itt be is zárul a kör.

Ez a bizonyos valaki a feje tetejére állhat, ha téged nem érdekel, a házasságotok nincs veszélyben.

Mondd meg, h miattad ne aggódjon...inkább maga miatt.


Ha pedig ennyire frusztrál valami benned is kavarog...

2012. febr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező indulatait én sem értem

én azt látom, hogy az exednek tanulópénz volt a múltatok, te nagyon ügyes vagy, hogy "leírtad" magadban


az exed most nem talál magának mást és ilyenkor hajlamos az ember a múltba visszamenni - kibékülni, stb


a sztoriban ő az, aki sajnálatra méltó, nem a kérdező.

ő ügyes, okos nő.

2012. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*a múltba kapaszkodni
2012. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
a kérdezőt valószínűleg a jelenlegi párja/férje miatt aggasztja dolog. Amit tehetsz annyi hogy továbbra is leszarod a fejét, és elpanaszolod a férjednek,hogy zaklat nehogy nála kavarjon be.
2012. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

mert neki nem jött úgy össze az élete, ahogy eltervezte...

szerintem, mikor ti szakítottatok akkor utána, már nem kellett egy csajnak se, és rájött hogy jobbat úgyse talál, rájött, hogy hülye volt, és veled kellett volna maradnia...

és mivel a te életed boldog lett nélküle is, ezért irigy... és fáj neki látni, hogy neked "minden" összejött, neki meg még mindig nincs semmije se .


kb. ennyi lehet az oka :)

2012. febr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudok mit irni erre, de ugyanolyan az én volt párom is... Szintén ez a szitu, éveket voltunk együtt, ráadásul a mi esetünkben ő szakított... viszont azóta is vissza akar jönni...

Annyi a különbség még, hogy nem vagyok férjnél...


Akármikor elkezdődik egy új kapcsolatom, jön, hogy mennyire bánja a szakítást, és kezdjük újra...


Nem kommunikálok vele, nincs meg már a telefon száma se facebookon is le van tiltva, szóval tényleg nem értem, hogy tud ilyen fantasztikusan ráérezni, hogy mindig akkor kavarjon be amikor nagyon nem kéne...



Ne törődj vele, én csak azt tudom javasolni! Határozottan küld el, és ne reagálj rá, ha keres a továbbiakban...

2012. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem is zavarna! ez nem jelenti azt hogy a kérdezőnek még meleg érzései vannak a volt párjával kapcsolatban. csak k..a zavaró ez, és ennyi. engem is néha zaklat az exem hülyeségekkel, a párom exe 2 évig zaklatott minket, mire lehiggadt (pedig életemben nem láttam, már régebben szakítottak, nem miattam).
2012. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Semmit nem táplálok iránta, és nem kavar fel bennem semmit.

Semmit nem akarok tőle.

Csak azt tartom felháborítónak, hogy megfordul a fejében, hogy megpróbáljon visszaszerezni, közben pedig férjnél vagyok.

ELMÉLETBEN ő szépen kigondolta, hogy majd vissza megyek hozzá, ha elmondja, hogy még mindig mennyire "szeret", én pedig visszamegyek hozzá, tehát képes lenne tönkretenni egy házasságot is. (Természetesen nem állnék vele szóba, csak maga ez elgondolás dühítő. )


Ugyanakkor nem szeretném ha ez eljutna a férjemhez, és esetleg kelletlen perceket okozzon neki, ilyen marhaságokkal.


Ha esetleg vissza akarja kapni a volt párját valaki, próbálkozik néha, azt el lehet fogadni. De ha másik fél már kapcsolatban, főleg házasságban él.... Szerintem ez már undorító dolog, amit művel....

2012. febr. 5. 17:25
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 08:57


lehet benne valami.

2012. febr. 5. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Na akkor :D van férfi a háznál, jelezd ezt neki majd ő beszél vele szépen...
2012. febr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!