Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kivagyok már, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kivagyok már, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok, 2 éve megismertem versenyen egy fiút, én is fel figyeltem rá, de ezek szerint ő is, hiszen meg keresett Facebook-on és bejelölt.(nagyon sokat kereshetett hiszen mást nem tudott rólam csak,hogy Debreceni vagyok).. na igen, és akkor elkezdtünk beszélgetni, nagyon jo fej volt, és nagyon birtam.. egyszer-kétszer találkoztunk versenyeken..

és akkor már totálisan szerettem.. de összevesztünk, egy fiú miatt, aki rendszeresen írt az üzenőfalamra és ez Zolinak (ő az a srác) nagyon nem tetszett. JÓÓÓ összevesztünk..

nagyon kiakadtam, pedig iszonyatosan szerettem..

ezután már kezdtem kiverni a fejemből...(próbáltam) de össze jöttem egy fiúval.. 2 hónapig voltunk együtt..

a szakitás után, vissza gondoltam Zolira, hogy uristen én őt MÉG mindig nagyon szeretem

és még most így vagyokvele,hiszen március óta, kb ennyit beszéltem vele,hogy szia,mizu?...

nagyon bánt, és nagyon szeretem.. most komolyan nekem kéne ráírnom?? de ha nem irok ráá, nem birom ki:(

komolyan, vele ááá, annyira el lehet hülyéskedni, utálom,ha egy fú, nyávogós, vagyis nem lehet vele szívózni, hülyéskedni.. de vele.. :) jobbat nem is álmodhatnéék.:\

MIT CSINÁLJAK?

légyszi, normálisakat..


2012. jan. 31. 16:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kétlem...:) miért lennék facebook p_csa?-.-
2012. jan. 31. 16:52
 12/17 A kérdező kommentje:
hát jólvan, rá irok majd ..:) lesz ami lesz..
2012. jan. 31. 16:52
 13/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Ha már itt nyávogsz nekünk ennyire, akkor f*szért nem mondod neki, hogy még szereted?

Mi a f*sznak komplikálni az egyszerű dolgokat?

2012. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
De most komolyan, ez totál egyértelmű, hogy írj rá és keresd a társaságát, ha "nem bírod ki".
2012. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

DE NEM MEREM NEKI ÍRNI, hogy szia, figyelj én még mindig szeretlek

azt.. elküld a p_csába.

2012. jan. 31. 17:14
 16/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Figyelj, te most hülye vagy?

Mondtunk neked valamit, de te leszarod és itt nyavalyogsz.

Akkor most mit vársz tőlünk?

Minek jöttél ide, ha meg se fogadod a tanácsokat?

2012. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Előszöris nem díjazom ezt a facebookos szerelmi izét,de mai napság már nemnagyon lehet másképp.Figyelj.Ha szereted,akkor írj rá mondjuk így:

Szia.mizu stb stb mikor a kezdő rész megvolt utána szépen kezdj bele a lényegbe: Szeretném ha tudnád hogy nagyon bánt,hogy összevesztünk mert nagyon bírtalak(bírlak).Olyan más nélküled.

vagy valami hasonló.Ha csak kerülgeted a forró kását azt fogja hinni hülye vagy:P

2012. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!