Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megbántam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megbántam, de a barátomnak rosszul esik

Figyelt kérdés

A barátom régen vagosta a karját, még mielőtt összejöttünk volna. Megbeszéltük, hogy egyikünkse fog ilyet tenni, megígértük a másiknak...Én ezt kétszer is megszegtem, a legutóbbi tegnap történt.:( NAgyon kivoltam idegileg, egyszerűen figyelemfelhvás volt a részemről...

A barátom látta, hogy takargatta a karom, meg egy célzást is elejtettem....megalkarta nézni, kérdezte mit csináltam, én meg azt mondtam, hogy semmit. Majd megnézte....

Neki nagyon rosszul esett, hogy a szemébe hazudtam. Bocsánatot is kértem tőle, de hogy hozhatnám helyre?:(


2012. jan. 26. 19:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért ne bagatellizáljátok el ezt a problémát. Nagyon komoly bajok vannak, ha valaki szándékosan kárt tesz magában. Kérd egy szakember segítségét.
2012. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már egyhez mentem(pszichológus) de írtam, hogy többet ártott mint használt. Most egy új keresésén leszünk.:)
2012. jan. 26. 21:34
 13/16 omba ***** válasza:

Attól a párod, hogy ketten vagytok egy egész - minek hazudsz neki? Főleg, ha csak 5 percig tudod leplezni?

A többi nekem ismeretlen terület.

2012. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 _BlackKing_ válasza:
én nem térek ki a vagdosásra mert tom milyen komoly azt javaslom hg ne add fel mond neki az akokat hg nem azért csináltad mert ártani akartál neki hanem mert nem tudtál mit csinálni. remélem te jobban vagy és a barátod már nem haragszik rád és ha szakit veled akkor nem érzi a problémidat és nem érdemel meg.:-)
2012. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van abban, hogy minek hazudtam...én is sajnálom már:/:( Bocsánatot is kértem.

Utolsó válaszoló köszönöm:) Jobban vagyok, és nem szakítottunk, nagyon köszönöm:)

2012. jan. 27. 13:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Az azért jó lenne, ha nem szaporodnátok. Épp elég hülye él így is Magyarhonban...
2012. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!