Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tudná hogy mi baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tudná hogy mi baja lehet a barátomnak?

Figyelt kérdés

Suliban többen megnéznek és akkor teljesen ki van borulva hogy a szeme látta előtt megnéznek... olyankor vannak kis gondok és mindig mondja olyankor h szüneteljünk meg hogy nem tudja hogy szeret-e stb., de mikor nincs semmi gondunk akkor állandóan mondja h mennyire szeret... nem értem ha gondunk van akkor mért problémázik azon h szeret-e?

Még régebben sokat hazudozott nekem és egy idő után bevallott mindent. Onnantól kezdve variál alapvető dolgokon hogy például mikor megkérdezem h "éhes vagy?" először mondja hogy igen aztán variál azon hogy így van-e vagy sem... Aztán egy idő után kezdett azon variálni h ő szeret-e vagy sem... de ez csak akkor jön elő ha valami problémánk van, ha nincs akkor folyamatosan mondogatja mennyire szeret.


2012. jan. 14. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny.. Bár mondjuk az ellen hogy a suliban ne nézzen meg egy fiú sem, semmit sem tehetsz, ha elmegy egy jó nő a folyóson én is megnézem:)
2012. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem értelek, lehet ő sem ért és ezért variál, mert voltaképpen azt nem tudja, hogy te mit akarsz (hallani) :D
2012. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szimplán hülye
2012. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó féltékeny.. az oké. de ha valami problémánk van akkor mért kell azon variálni hogy szeret-e még?
2012. jan. 14. 21:01
 5/8 A kérdező kommentje:
sok haverjával beszéltem erről és ők azt mondták mind hogy hülye... mert ha már betegesen féltékeny akkor az azt jelenti hogy szeret, mert ha nem szeretne akkor nem lenne féltékeny. ez így van, igaz?
2012. jan. 14. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt hiszi, hogy nem elég jó neked, és ilyenkor csak az egoját akarja hizlalni egy kicsit... Meg akar győződni arról, hogy tényleg ő kell neked és ezért adja elő ezt a szüneteltetős magánszámot.
2012. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sokszor mondta hogy én bárkit megkaphatnék... de hát nekem ő kell, nem pedig más
2012. jan. 14. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Láss már tisztán! :)

Szerinted milyen lehet neki érezni, hogy egy szuper barátnője van, aki után csurog a fiúk nyála? Még mondja is, hogy te bárkit megkaphatnál...nincs önbizalma. És bizony az önbizalom nagyon nagy úr. Dehogy kételkedik ő magában..annyi az összes gond, hogy úgy látja, sokkal jobb vagy te csajban, mint ő pasiban...szerinted ez milyen érzés lehet: Hidd el, éppen eléggé rossz.Olyan rossz, hogy aki nem tapasztalta, el sem tudja képzelni.

20/l

2012. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!