Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megbántam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megbántam, de a barátomnak rosszul esik

Figyelt kérdés

A barátom régen vagosta a karját, még mielőtt összejöttünk volna. Megbeszéltük, hogy egyikünkse fog ilyet tenni, megígértük a másiknak...Én ezt kétszer is megszegtem, a legutóbbi tegnap történt.:( NAgyon kivoltam idegileg, egyszerűen figyelemfelhvás volt a részemről...

A barátom látta, hogy takargatta a karom, meg egy célzást is elejtettem....megalkarta nézni, kérdezte mit csináltam, én meg azt mondtam, hogy semmit. Majd megnézte....

Neki nagyon rosszul esett, hogy a szemébe hazudtam. Bocsánatot is kértem tőle, de hogy hozhatnám helyre?:(


2012. jan. 26. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Emos vagy? Legközelebb menj biztosra! Ne csak a kezed vagdosd, hanem éles disznóölő késsel a torkod is ;) Hidd el, utána nem kell a szemébe nézned!
2012. jan. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Emo:)

Jártam pszichológushoz, csak töbet ártott mint használt.:)

Lelkileg mondjuk úgy, hogy nagyon gyenge vagyok.:)

Most új orvost fogunk keresni.:)

2012. jan. 26. 20:04
 3/16 anonim ***** válasza:
Az enyhe kifejezés, hogy lelkileg gyenge vagy... Ráadásul a barátod is ilyen??? OMG.
2012. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ő már abbahagyta...

Történtek dolgok, amiken nem tuttam magam lelkileg túltenni, és ilyen vagyok azóta. Nem vagyok életveszélyes,s emmi ilyen, inkább gyakran tör rám a szomorúság ha problémám van:)

2012. jan. 26. 20:23
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is szoktam szomorú lenni, meg vannak problémáim is... de mégse bántom magam:)
2012. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, nem lett olna helyes döntés...csak figyelemfelhívás akart lenni, de ezt megpróbálom nem csinálni:)
2012. jan. 26. 20:26
 7/16 anonim válasza:

Szerintem itt nem az a legjobb válasz, ha kitérünk a vagdosásra. Emberek!! Nem tudjátok, hogy a kérdezőnek miféle problémái vannak, és hogy tud/nem tud megküzdeni vele. Nincsen ebben semmi elítélnivaló.

Kedves kérdező! Ez természetes, hogy megbántotta a barátod, hiszen komoly dologról van szó, de ha elmondod neki, hogy miért tetted, és megpróbálod vele megbeszélni, hátha ő tud rajtad segíteni biztos, hogy meg fogja érteni, főleg, hogy ő is csinált már ilyet.

Remélem hamar rendbe fogsz jönni!:)

2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen megértő választ kaptam Tőled:)!

Tudja az okokat.:) Most majd fogok egy felnőtt emberrel beszélni hétvégén, remélem az is segít.:)

MIndenesetre köszönöm a tipped, és a válaszodat:)

2012. jan. 26. 21:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Tinidepresszió..
2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy az is közrejátszik:/:)
2012. jan. 26. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!