Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok penészvirág :) Csak érdekel a dolog. És van barátom. Tehát nem pasizás miatt kérdem :D


22/L


2012. jan. 26. 08:59
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne kedves kérdező, ha megdugatnád magad valakivel? Talán nem lennél ennyire frusztrált!
2012. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
85%
áááhh, mivel nem ájult el mindenki a csodálatos személyiségétől és a belső értékeitől (háhá), ezért most sunyít, mert ha nem olyan véleményt kap, ami neki nem tetszik, akkor már nem is reagál, meg azt figyelmen kívül hagyja. mert persze csak az a tökéletes, amit ő gondol ;)
2012. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
85%
*ami tetszik neki
2012. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

mert kb már lesz@rom mit írtok, úgyis fikázásra megy ki. :D most minek reagáljak? reagáltam. boldog vagy? ;)

sztem amúgy meg aki a szüleimmel vagdalkózott... neki is megtehették volna a szülei hogy havi 3800 ft-ért heti 2x járjon zongorára. Nem vagyunk gazdagok, nyaralást kb nem ismerik szüleim, mégis azt tartották fontosnak hogy művelt legyek. Jogosan vagyok rá büszke. Mert más kb azt se tudja mi az a zongora... na de mind1.

Nem ez volt a kérdés, csak mki kifigurázza, hogy most én ezzel felvágok. Akkor sztem az lenne a kérdésem címe hogy bibibibiiii én 14 évig jártam zenesuliba ti meg neeeeem, felsőbbrendűnek érzem magam heheheeeeeeeeeee. mégse ez lett a címe.

Aki sok nem komplett, gyökér is vagdalkózik irigységéből meg - úgy gondolja lealacsonyítom őt ezzel hogy ő nem tud zongorázni - válaszolt ilyeneket hogy nagyképű vagyok meg beképzelt. Mki úgy figurázza ki a kérdésem ahogy akarja, de engem ne vádoljon meg a hül.e fejéből kipattant baromságaival. Erről ennyit :)

2012. jan. 27. 12:52
 45/58 A kérdező kommentje:
Ja és akit annyira nem tanítottak meg általános iskolában hogy a szöveget amit olvas értelmezze és arra reagáljon, az sztem szégyenébe bújjon el. Vagy ne reagáljon. Mert az oldal célja nem az hogy ki tud minél nagyobb sértést és hül.eséget írni. Erről meg ennyit. Jogosan vagytok gyökerek, ha értelmezni nem tudjátok az anyanyelvetek szövegeit. Pont
2012. jan. 27. 12:53
 46/58 anonim ***** válasza:
85%
nocsak, máris vége a sulinak?:D
2012. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
85%
Kislány, a probléma éppen az, hogy te nem tudod értelmezni azt, amit írunk.
2012. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Mert talán a hül.eségeiteket nem is óhajtom értelmezni? Meg a fikázást? Egyszerűen nem érdekel. A kérdésre kértem választ, nem arra hogy én milyen vagyok. Van párom aki szeret, barátaim akik szeretnek és családom akik szintén szeretnek. Ennyi elég. Nem kértem kritikát, sem jellemzést :)
2012. jan. 27. 13:03
 49/58 anonim ***** válasza:
85%

# 48

varázspuncid lehet, ha elvisel:D

2012. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
85%

a hatalmas nagy intelligenciáddal és a műveltségeddel tudnod kellene, hogyha felteszel el kérdést, főleg olyat, ami azért elég provokatív a felvágóssága miatt, akkor számíthatsz negatív válaszokra. olyanokra is, ami neked nem tetszik. nem is tudom, hogy mit vártál azt, hogy "úúú igen, persze, ilyen barátnőre vágyom én is, aki 14 évig zongorázott, aztaaa, légy a feleségem!"?


mert erre ne számíts szerintem senkitől. vagy ha meg nem akartál ilyen választ kapni, akkor feltehetted volna a kérdést kevésbé provokatívan és felsőbbrendűen. mert így tetted fel, ez a válaszok hangvételéből is látszott.


amúgy a kérdésedre is megkaptad a választ szerintem nem egy embertől, de segítek értelmezni: nem fog pluszt jelenteni az, hogy te most zongoráztál sokáig, vagy hogy éppen milyen hobbid van, ha maga a személyiséged, a viselkedésed elviselhetetlen. ez max azokat érdekli, akik szintén ilyen muzikális beállítottságúak. ezeket többen leírták neked, úgyhogy nem is tudom, kinek van szövegértelmezés problémája.


ja, és egészen mellesleg: attól, hogy 14 évig tanultál zongorázni, nem leszel MŰVELT. csak van egy hobbid, amiben jó vagy. de művelt nem leszel tőle. úgy látszik, fogalomzavarban is szenvedsz. művelt attól leszel, ha sok könyvet olvasol sokféle témában, és sokféle műsort nézel a tv-ben, amik ismeretterjesztőek. ez a műveltség. nem az, hogy tudsz zongorázni...


mutass már nekem egyetlen 5 év feletti embert, aki nem tudja, mi az a zongora ;) látod, ez is egy elég felsőbbrendűségi megnyilvánulás volt tőled. a zongora nem olyan hangszer, mint a tamtam, vagy a szitár, vagy a kontraaltklarinét, hogy legyen ember, aki tévében vagy újságban, vagy akárhol nem látja, hogy mi az.


az is érdekes, hogy legalább 10-15 különböző ember írt ide, és persze mind primitív és gyökér, csak te nem... azért elgondolkodhatnál ezen. olyan nincs, hogy mindenki hülye, csak te vagy a tökéletes.

2012. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!