Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok penészvirág :) Csak érdekel a dolog. És van barátom. Tehát nem pasizás miatt kérdem :D


22/L


2012. jan. 26. 08:59
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Hmm...lesz@arom. Pedig én sznob vagyok... :D
2012. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ, hogy gitározás közben elsajátított-e kézimunka gyakorlatokat
2012. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Azért megdöbbent hogy ezek szerint egy szinten állok egy plázap.csával :( Szánalmas hogy nektek az ilyen értékek nem fontosak.
2012. jan. 26. 09:04
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Ön magába nem tesz vonzóvá. Ez nem olyan dolog ami feltűnik ha épp szembe jössz az utcán(kivéve ha épp gitárt cipelsz).

De ha már megismerkedtünk akkor tényleg + pont.

2012. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
És ha ez a lány egy bányarém? Mi köze a gitárnak a csajozáshoz? Vagy az már műveltséget jelez? Hány bunkó zenészt ismertek. És így tovább.
2012. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
A plázap.icsa és egy normál csaj között nem az a difi, hogy utóbbi tud zongorázni, meg gitározni. Most ezzel a kommenteddel már kifejezetten ellenszenves vagy. :D
2012. jan. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Macs1209 ***** válasza:
86%

Ha minden más (intelligencia, tudás stb) rendben van,

akkor ez olyan plusz, ami miat igenis vonzóbb. Én is

játszom nemegy hangszeren (bár csak hobbi szinten),

ezért tudom díjazni. Főleg, ha pl komolyzenében is

otthon van :) Kifejezetten örülnék, ha a párom nem

kapna hülyét, amikor berakok mondjuk egy operát :)

2012. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
oboával nagyobb esélyekre tennél szert:D
2012. jan. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Mi köze a gitárnak a csajozáshoz? Az égvilágon semmi, nem ezt kérdeztem. Hanem arra a képességre gondoltam, hogy talán a shoppingoláson kívül a zenéléshez, művészetekhez jobban ért valaki... Belső érték! De látom ez a mai világban nagyon le van ejtve.
2012. jan. 26. 09:08
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Nos, tud hangszeren játszani, ez szép dolog. De nem mérvadó. Ebből még nem ismertem meg a lányt, hogy milyen a jelleme, a habitusa, az életfelfogása, a gondolkodásmódja.
2012. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!