Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez mi szerintetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mi szerintetek és hogy tudnék belenyugodni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Tényleg nagyon mély és közeli a kapcsolatunk. Történtek már köztünk dolgok, egyszer majdnem lefeküdtünk egymással, de azóta igyekszünk a barátság kereteit betartani.

Régebben elmondtam neki, hogy én többet is el tudok képzelni, mint barátság. (Őrültem szerettem, sose szerettem így senkit, de ezt nem kötöttem az orrára.) Akkor elmondta, hogy egyszerűen barátként néz rám. Szeret és fontos vagyok neki, de csak mint barát.

Ma csak beszélgettünk és úgy döntöttem, hogy megkérdezem, mi miatt nem akart tőlem soha barátságnál többet, mi az, ami nincs meg bennem. Azt mondta, hogy bennem minden megvan. Nem tud olyat mondani, amivel problémája lenne. Azt válaszoltam neki, hogy ilyen nincs... És felhoztam azt a lányt, aki most tetszik neki és ismerkedik vele, hogy benne mi van meg, ami bennem nincs? Erre azt mondta, hogy bármilyen furán hangzik, bennem sokkal több minden megvan...


Tudom, kicsit hosszú lett és hülyén is fogalmaztam, de egyszerűen nem értem, hol rontottam el. Ha külsőre, belsőre sincs velem baja... És mégse vágyik többre barátságnál... Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 26. 00:04
1 2
 1/18 bakur12 ***** válasza:
A külsőd nem jön be neki, de annál tapintatosabb. Nem akarja elveszteni az egyik legjobb barátját. És biztos több mindent is megteszel igy neki, hogy szerelmes vagy bele. Ő rég észrevette szerintem, hogy szerelmes vagy bele. Szerintem, ha ugyérzed kihasznál nézz más barát után. Ez neked sem egészséges, hogy utána epekedsz miközbe elmulasztod életed szerelmeit.:)
2012. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem azért nem vágyit többre mint barátság mert fél, hogy elveszíthet egy butaság miatt. Ha összejöttök és utána egy marhaság miatt szakítotok akkor nem biztos, hogy ugyanúgy fogtok egymásra nézni. Gondolom benne 100%-ig megbízik és egyszerűen nem szeretne elveszíteni. Nem biztos, hogy így van, ez csak egy tipp :d
2012. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Talán csak félti a kapcsolatotokat. A barátságotok örök is maradhatna, de fél, hogy ha továbbléptek és kapcsolat lesz belőle akkor elromlanak majd a dolgok. Mert te már a csaja leszel és nem a barátja és ő neked a pasija lesz és nem a barátja. Egy szerelmi kapcsolatban mindenki másképp viselkedik, mint egy baráti kapcsolatban.
2012. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2-3-nak igazuk van. próbálj meg túllépni rajta és elfogadni, hogy ez barátságként 'üzemel' a legjobban.
2012. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 tetro ***** válasza:
ugyan már. ha egy srác mellett ott van a tökéletes lány, aki a legjobb barátja, és minden meg van benne, és a lány szép, bájos, csábító... akkor egyetlen srác sem fogja a barátságot óvni, a helyett hogy belekezdene élete szerelmi kapcsolatába. ez hülyeség. valami nem stimmel. valószínűleg nem jössz be neki. nekem általában lány barátaim vannak. köztük olyanok is, akik nagyon közel vannak hozzám. aztán persze akiből még iszonyatos szexuális energia is árad, na azzal hogy a francba ne jöttem volna össze...
2012. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem akar megbántani ezzel a mondattal: Nem jössz be.


23F

2012. jan. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hmm, szóval akkor úgy gondoljátok, hogy egyértelműen a külsőmmel lehet baj? Pedig szokott dicsérni, hogy szép vagyok.
2012. jan. 26. 00:29
 8/18 Gergo_30F ***** válasza:
van az úgy, hogy nincs meg a szikra...attól, hogy ellenkező neműek vagytok és elviekben passzoltok, még nem lesz ebből feltétlen párkapcsolat, szerelmes nem lesz akarattal az ember. meglehet van olyan korrekt a barátod, hogy ezzel tisztában van, és nem akar téged hiú reményekkel áltatni, mert fontos vagy neki.
2012. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De ez a legnehezebb az egészben... Hogy amúgy minden stimmelne, de mégse. Ennél őrjítőbb dolgot nem igazán éltem át soha. Két és fél éve próbálok rajta túllépni...
2012. jan. 26. 00:31
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát két lehetőséget tudok elképzelni, hogy nem akar elveszíteni, mert ha borul a kapcsolat, borul a barátság is, kapcsolat nélkül pedig nem hal meg a barátság.

A másik, hogy a szerelem nem attól jön, hogy hogy néz ki, milyen a stílusa stb...úgy szokták mondani hogy a "kémia" csinálja a szerelmet, a feromonok. Egyszer tv-ben azt hallottam, hogy igazából a szerelem nem is első látásra, hanem első "szaglásra" keletkezik (persze gondolom ez hülyén hangzik :D )

Meg ha valaki megtalálja a lelki társát, aki tökéletes meg minden és semmi áron se akarja elveszíteni, onnantól már csak a szexualitás marad kielégítetlenül, de hát azt akárkivel megélheti, olyannal is, akitől nem kerül padlóra ha elveszti

2012. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!