Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez mi szerintetek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mi szerintetek és hogy tudnék belenyugodni?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom. Tényleg nagyon mély és közeli a kapcsolatunk. Történtek már köztünk dolgok, egyszer majdnem lefeküdtünk egymással, de azóta igyekszünk a barátság kereteit betartani.

Régebben elmondtam neki, hogy én többet is el tudok képzelni, mint barátság. (Őrültem szerettem, sose szerettem így senkit, de ezt nem kötöttem az orrára.) Akkor elmondta, hogy egyszerűen barátként néz rám. Szeret és fontos vagyok neki, de csak mint barát.

Ma csak beszélgettünk és úgy döntöttem, hogy megkérdezem, mi miatt nem akart tőlem soha barátságnál többet, mi az, ami nincs meg bennem. Azt mondta, hogy bennem minden megvan. Nem tud olyat mondani, amivel problémája lenne. Azt válaszoltam neki, hogy ilyen nincs... És felhoztam azt a lányt, aki most tetszik neki és ismerkedik vele, hogy benne mi van meg, ami bennem nincs? Erre azt mondta, hogy bármilyen furán hangzik, bennem sokkal több minden megvan...


Tudom, kicsit hosszú lett és hülyén is fogalmaztam, de egyszerűen nem értem, hol rontottam el. Ha külsőre, belsőre sincs velem baja... És mégse vágyik többre barátságnál... Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 26. 00:04
1 2
 11/18 tetro ***** válasza:
nekem van olyan lány barátom is. akinek nem csak egyszerűen azt mondom hogy szép, hanem időnként eljátszom, mintha vonzódnék hozzá. pedig valójában nem, és soha nem is történne semmi, és szerintem ezt ő is tudja. egyszerűen csak ő ettől egy pillanatra nőbbnek érzi magát, én meg ebben partner vagyok.
2012. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ritka tapintatos srác lehet.

külsőleg,testileg nem jössz be neki,eléggé egyértelmű.

2012. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát, ha lenne egy lány, akivel minden nagyon klappol, és még gyönyörűnek is látom.. ráadásul ő is szeretné... akkor szerintem rábólintanék a dologra..


Mondjuk te ismered. Ha szerinted a kiköpött hősszerelmes, aki csak olyan lánnyal hajlandó összejönni, akibe már fülig beleesett, akkor lehet ezért nem léptetek egy szinttel feljebb.


Mindenesetre: Én ilyet olyankor csinálok, ha a csajról tudom, hogy tetszem neki, de nekem nem jön be. Mivel barátok vagytok, nem hiszem, hogy a belső értékeiddel gondja lenne.. így marad a külső.

2012. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Gergo_30F ***** válasza:

én nem fogadnék nagy összegben, hogy a külsőd a probléma forrása. a mostani kapcsolatom azért fut(ott...) zátonyra, mert bár a lány csinos, vonzó, isteni vele a szex, okos, van tartása, humora, stb...minden, amit keresek, még szerelmes is - de én nem. ha ezt kapcsolni lehetne megtenném, és már a lánykérésnél tartanék.

...de nem lehet. :(

2012. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Gergo_30F ***** válasza:

egyébként nem hosszú lett, hanem alapos, nagyon jól fogalmaztad meg, és nem hiszem, hogy te rontottad volna el. már csak az maradt, hogy hogyan nyugodhatnál bele...

az elmúlt 2,5 év alatt volt barátod? ha nem, miatta nem? ez esetben attól tartok nem is lesz, ha megmarad a jelenlegi kapcsolatotok. talán ideje lenne fontolóra venned, hogy nem találkozol vele egy (jó) darabig. szerintem ezt már meg is tetted, csak nem akarod elveszíteni...más utat viszont én nem látok.


őszintén remélem, hogy más igen, és főleg, hogy idővel jobban érzed magad a bőrődben olyan mellett, aki viszonozza az érdzéseid!

2012. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 menta34 ***** válasza:

Igen, szerintem is az a valószínű, hogy valami a külsődben nem tetszik neki. Amin tudsz változtatni azt átgondolhatod, netán megkérdezheted a véleményt is :) de ha pl. az alakoddal van baja az nehéz (teszem azt nagyobb mellet növeszteni, stb.).


A másik esetleg (de ne éld bele magad), hogy ha pl. nem szeretne szerelmet, romantikát, csak egyszerűen szexelne, és tudja, hogy neked meg a szerelem kellene és nem akar rossz helyzetbe hozni, illetve nem akarja a kapcsolatotokat ezzel tönkretenni.

2012. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja benned több van mint benne... hmm elég fura... De nem mindig a küldő vagy a belső a probléma. Hiába nézel ki jól,vagy jó a személyiséged,akkor sincs meg a "szikra".
2012. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azta majdnem ugyanez a helyzet velem is.Mi azért nem feküdtünk le mert csak én voltam szerelmes és "nem akart kihasználni".Én vagyok a legjobb barátnője már lassan 4 éve azt hittem hogy minden tökéletes és összefog jönni a dolog.Erre valami régi osztálytársnője kezdett el neki tetszeni akit eddig le sem sz*rt és a poén benne hogy az az igazi igénytelen csúnya lány-.-:SVelem meg azért nem akar járni mert hogy belsőre nem vagyok az esete(temperamentumosabb vagyok kicsit)abból a lányból meg harapófogóval kell kihúzni szavakat mert annyira magának való.Eddig nem is mondta hogy mi a helyzet 1000%ra biztos voltam benne hogy összejövünk még pettingeltünk is párszor erre benyögte h nem vagyok az esete hanem az a lány tetszik neki így 4. évre!Rohadt szarul esik még mindig:(:@
2012. jan. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!