Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy mutatjátok ki annak a lánynak, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

- szemezés

és?


2012. jan. 25. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy elhívom valahova.
2012. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
megmutatom a farkam
2012. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha valamennyire ismerem, vagy meg van az esélyem arra hogy beszéljek vele, vagy együtt legyünk, akkor igyekszem minél többet beszélni vele, megnevettetni, elnyerni a tetszését, bedobni kicsit a fickós jellemet :D ilyesmi
2012. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Én összeszoktam verni más fiúkat a környezetemben, hogy lássa, ki a domináns hím, akivel érdemes párosodnia.
2012. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Meglebegtetek pár friss és ropogós húszezrest az orra előtt.
2012. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem beszéltünk: szemezés.

Ha már beszélgetünk, ismerkedünk és továbbra is tetszik, akkor próbálok a kedvében járni mindenféle aprósággal, figyelek arra amit mond, néha bókolok neki, elhívom sétálni, és ehhez hasonlók. :)

2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nem beszéltünk mégs oha, akkor szemezés, próbálok mindig a közelében lenni, hozzáérni "véletlenül" többször, beszédürügyet kreálni...


Ha ismerjük már egymást, akkor elkérem a számát, elhívom valahova, sokat beszélgetek vele stb stb...

2012. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szemezz 1000rel :D Hívd el vhova, beszélgessetek sokat
2012. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
odamegyek hozzá és azt mondom: KELLESZ RIBANC!!!!!!!
2012. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha szerelmet érzek iránta:-Puszit adok neki,megérintem megsimogatom a vállát,próbálom megnevettetni,törődök vele,nem mondom ki,h szeretem,tudja Ő azt anélkül is,inkább éreztetem vele tettekben...aztán elhívom vhova,jöhet a csók és így tovább...:)


Ha úgy tetszik,h csak sexet akarok tőle:-Leszarom ,h mi van vele,nem foglalkozom vele,nem beszélek vele 1általán,max néha bámulom, simán lesmárolom akár első találkozásra ha adódik rá lehetőség, inkább a seggét taperolom,meg másegyébetó;) randira nem hívom,mer minek,inkább rögtön a házunkba/szobára,ha úgy tetszik;)

2012. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!