Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok penészvirág :) Csak érdekel a dolog. És van barátom. Tehát nem pasizás miatt kérdem :D


22/L


2012. jan. 26. 08:59
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan értelmes lennél, kirívóan értékes belső tulajdonságokkal, nem szidnád itt ilyen alpári stílusban ismeretlenül a válaszadókat. Nekem is szoktak a kérdéseimre ezeknél ezerszer idiótább válaszok jönni, de vagy kulturáltan reagálok rájuk, vagy sehogy.
2012. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, téged ráadásul jogosan oltogatnak.
2012. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
te nem élvezed az életet hogy erre is megtanított, hanem felsőbb rendűnek képzeled magad mert ezt is tudod -> beképzeltség. Egy normális lány nem csinál semmit, nem ért a matekhoz, nem tud helyesen írni? Nem, kérlek, ez nem egy normális lány, ez egy buta lány. Az ilyen kijelentéseid után megnézném hány barátnőd van. A sulinkban volt egy ilyen lány, ő nem zongorázott meg gitározott, ő nagyon jól énekelt, túl énekelte a kórust, csak éppen egy barátnője se volt, mert annyira beképzelt volt...
2012. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

utolsó... hát erre már nem tudok mit írni. hogy jönnek ide a barátnőim ehhez a kérdéshez? :D amúgy igen, vannak, őszinte igazi barátnőim. nem sok (kemény 3), de ők mindig mellettem állnak. a többi csak eltöltöm-vele-az-időt-ha-nagyon-muszáj csaj.

nem felsőbbrendűnek, csupán az átlagostól jobbnak érzem magam. megküzdöttem azért, hogy az legyek aki vagyok (képzettség, tudásvilág, művészi oldal tralala) és erre jogosan büszke vagyok. a stílusom meg olyan, amilyet kapok.

2012. jan. 26. 10:11
 35/58 A kérdező kommentje:
azok akiknek semmijük nincs, most itt verik a tamtamot. de ez már teljesen más dolog, nem érdekel kinek milyen papírja / tudása van vagy nincs. csak nem kell belekeverni rögtön mindent. ezt kérdeztem, erre vártam a válaszokat. nem arra hogy én ilyen meg olyan vagyok :)
2012. jan. 26. 10:13
 36/58 anonim ***** válasza:
85%

Ja hogy most már ragaszkodnál az eredeti kérdéshez? Előbb még azon problémáztál, hogy arra válaszoltunk, pedig te másra gondoltál valójában.


Miért tartod jobbnak magad az átlagnál? Az még kevés, hogy 14 évig zongoráztál, vagy gitároztál. Ezek - hacsak nem ebből élsz - hobbik. A legtöbb embernek van hobbija, sokan szép eredményeket is elérnek benne, mégsem erre építik az önbecsülésüket. (direkt nem T/1-ben írtam, pedig tehettem volna)


Az embereket a belső tulajdonságaik szerint kell elismerni, és nem a hobbijuk alapján (normál esetben).


Az, hogy te frusztrált vagy, és rátarti a semmire, számomra sokkal ellenszenvesebb, mint egy buta, de szerény csaj.

2012. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
91%

valahogy nem érzem magam alacsonyabb rendűnek, vagy kevésbé értékesnek azért, mert egy hangszerhez sem volt közöm életem folyamán. egyszerűen nem vagyok zenei beállítottságú. no meg a szüleimnek sosem volt pénze, iszonyú sok pénze, hogy finanszírozzák az ilyen hobbijaimat.


én pl elég jól rajzolok. de nem gondolom, hogy ettől jobb leszek, mint mások, sőt, folyamatosan keresem a fejlődési lehetőségeket, mert sosem tartom magam elég jónak. de sosem tanultam tanfolyamon, hanem magamat képeztem amennyire lehet.


itt tényleg az a baj, hogy azért hiszed azt, hogy jobb vagy másoknál, mert volt lehetőséged ilyenekre járni. és ez azért főleg a szüleiden múlt akkoriban, nem rajtad, mert nyilván nem te kerested meg rá a pénzt.


jó dolog az önbizalom, de nálad már-már a beképzeltség határát súrolja, legalábbis itt az látszik. az meg, hogy 3 számodra fontos személy van, a többi csak "eltöltötte veled az időt, ha muszáj" az azért megintcsak jelzésértékű, ugyanis pl nekem is csak 3 ember van, akikkel mindent megosztok, és feltétel nélkül megbízom bennük, viszont elég sokan keresik a társaságomat nem kényszerből is. legalábbis sosem éreztem rajtuk, hogy csak "lógnak velem, ha nagyon muszáj".


ja, és mellesleg egy átlagos leányzó vagyok, aki egyetemre jár, ért a matekhoz, tud rendesen írni, fogalmazni, vannak dolgok, amikben jó, de mégsem vág fel rájuk, és nem gondolja, hogy mondjuk az, hogy jól rajzol, majd akkor a súlyt nyom egy kialakuló kapcsolat sikerébe. meg nem is vágok fel vele. neked a hozzáállásoddal van a probléma.


19/L

2012. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

"Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?"


A többi személyiségvonástól függ, mint jelent ez.


Pozitív irányban azt jelenti, hogy a nő érzékeny, képes az összpontosításra és nemcsak azok a primitívségek érdeklik, amik a nagy többséget (sorozatok stb.)


Negatív irányban jelentheti azt, hogy konzervatív (karót nyelt, neurotikus) családból jön a lány, és/vagy sznob, mindenféle túlérzékenységei és speciális igényei vannak, nehéz eset.


Tehát jót és rosszat is jelenthet.

2012. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
Na, azóta elolvastam a topikot. Alátámasztja, hogy semennyi zongora- vagy gitártudás nem kompenzálja, ha valaki alapvetően egy hisztis, rossz természetű, nagyképű, ellenszenves nő.
2012. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Csak remelni tudom, hogy valami nagyon fura humorezekkel rendelkezel es itt eled ki...


Ha tenyleg ennyire gyöker vagy, akkor megertem, miert vagy ilyen frusztralt! Tudod, nem csupan a külsö es a talentumok szamitanak, hanem az ember lelke!

Ha boldogtalan vagy, ne a külvilagban keresd az okot, hogy nem ahitattal csodalnak, hanem talan a karaktereddel törödhetnel egy kicsit.


Ugyanis mind a zene, mind az emberi leny lelek nelkül nem er semmit... de ezt te biztosan tudod vegtelen bölcsessegedben!

2012. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!