Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok penészvirág :) Csak érdekel a dolog. És van barátom. Tehát nem pasizás miatt kérdem :D


22/L


2012. jan. 26. 08:59
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
88%

#9: NEM, nem ezt kérdezted! A kérdésedet leírom újra, és próbáld meg szóról szóra, és egészében is értelmezni:


"Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?"


Nem, ebben szó sincs shoppingolásról, p.icsáskodásról, vagy bármi másról. A kérdésedben "átlagosnak" aposztrofált csajoknak sem ebből áll az életük.


Most már kifejezetten ellenszenves vagy, és a plázacicák szintjére saccolom az IQ-dat.

2012. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
87%
Amennyiben nem ilyen idióta sznob, mint te, akkor pont lesz@rom, de így maximum dugnálak, mint a lopott biciklit, aztán mehetsz a többi után.
2012. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a zongorázás nem élvezhető zene. Már bocsi, hogy ezt mondom az én fülemet bántja ez van :) A gitározással szimpatizálok, de attól még hogy pl haverom gitározott egy időbe én meg nem, semmivel nem lett több nálam. Csak eltöltött egy kis időt azzal hogy megtanuljon, hát én meg mást tanultam :) Természetesen párválasztáskor minden értéket figyelembe vesz az ember de ez is egy olyan apróság ami szinte semmit se számít. Az, hogy milyen az egyéniséged és a külsőd sokkal többet nyom a lantba minthogy te mivel tudsz zenélni vagy mivel sem.

Ha gróf lennék a régi időkbe és azt akarnám, hogy a feleségem szép előadást adjon a vendégeknek egy-egy összejövetelkor akkor esetleg számítana, de ezek az idők már igencsak elmúltak :) 21/F

2012. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
85%
örülünk hogy megjött a havi piros, de nem muszáj itt kiadnod:D
2012. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Azert az elözöek alapjan a "szanalmas, hogy neketek ilyen ertekek nem fontosak" kicsit kemeny volt! Nem hinnem, hogy emberileg több lennel ezaltal (föleg, ha igy reagalsz erre).


Most, ha en azt mondanam, hogy festek, ezert mindenki ajuljon el ettöl, aki meg nem, az szanalmas, mert nem ertekeli ezt a müveszetet?


Valaszolva kerdesedre: Szep dolog, ha valaki ennyire kitartoan csinal valami szepet. Annak, akinek hasonlo a hobbyja biztosan nagy plussz. De, akinek nem, es akivel nem együtt csinalhatod, az nehezebben fogja megerteni, hogy miert aldozol ennyi idöt ilyenre.


Nagyon szep dolog a zene, föleg, ha valakinek van tehetsege es megfelelö gyakorlata. De az mar kevesbe, ha emiatt többnek hiszi magat az atlagnal! Nem feltetlenül jelenti azt, ha valaki nem ezt a hobbyt valasztotta, hogy egy plazacica vagy müveletlen tusko.


Reszemröl sajnalom, hogy ez kimaradt az eletemböl, de megsem aldoznek ra idöt a többi tevekenysegem rovasara.

2012. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Khm... a kommentjeitekből ítélve ti aztán nem vagytok valami IQ-fighterek :( Mondjuk kár is tőletek kérdezni, mert ilyen pasikkal eleve nem kezdenék (van egy elvárt szintem ;) ), valamint ha valaki ezt már szinte lenézi... lehet ha codoznék azt többre csipáznátok. Szánalom :O
2012. jan. 26. 09:21
 17/58 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat meg köszönöm. Úgy látszik van itt épkézláb ember is. Yeah
2012. jan. 26. 09:22
 18/58 anonim ***** válasza:
86%
nem baj, előbb-utóbb téged is lyukon pattint valaki:D
2012. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%

#16: fogalmad sincs róla, hogy kik vagyunk. Mi van, ha azt mondom, hogy fejenként van 3 diplománk? Akkor hogy viszonyulsz a válaszainkhoz?


Egyébként az összes válasz korrekt volt.

2012. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
87%
írásaid alapján te kedves kérdező nem egy átlagos lány vagy, aki tud zongorázni és gitározni, hanem egy beképzelt pics@, aki tud zongorázni és gitározni... 22L
2012. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!