Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Vonzó (bb) nektek egy olyan lány (egy átlagoshoz képest) aki több mint 14 évig zongorázott, majd gitározott?

Figyelt kérdés

Nem vagyok penészvirág :) Csak érdekel a dolog. És van barátom. Tehát nem pasizás miatt kérdem :D


22/L


2012. jan. 26. 08:59
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

miért, a homlokodra van írva, hogy gitároztál és zongoráztál? szóval csak így külsőre ez nem tesz vonzóbbá.


belsőre meg max annak, aki szintén gitározott, vagy zongorázott,vagy hasonló irányú érdeklődése van. de emiatt nem fog senki beléd szereti.

2012. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Én találkozgattam zongorázó csajjal, de inkább az volt benne a plusz, hogy ő is szereti a komolyzenét. Ez viszont csak egy dolog a sok közül, és nem is jöttünk össze, mert egyébként nem volt az esetem.


Épp ezért írtam, hogy ez a dolog önmagában semmit sem jelent. Az pedig, hogy erre még vered is magad, végtelenül szánalmassá tesz téged.

2012. jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Mindenki először a külsővel jön.... nem ezt kérdeztem. (Hiába van 3 diplomátok, ha nem tudjátok értelmezni a kérdést)

Gondolom ronda csajjal úgyse kezd senki. Szóval hogy ha már MEGTETSZETT valaki és ismerkedsz vele akkor mint BELSŐ ÉRTÉKEI VONZÓBBAK VAGY SEM??????????????? ÉRTITEK BAKKER?????????


kedves 20.: nem beképzelt vagyok, csupán élvezem hogy az élet erre is megtanított. Az szokott ilyen észt osztani mint te akinek köze nem volt egy hangszerhez sem. Ugyanúgy büszke vagyok arra is hogy amibe belekezdek az mind sikerül, de nem fellengőzni jöttem ide.


Amúgy meg a 3 diplomás emberek nem itt olvasgatnak kérdéseket és válaszolgatnak :D

2012. jan. 26. 09:39
 24/58 A kérdező kommentje:
EGy ÁTLAGOS CSAJ MIT CSINÁL???? SEMMIT. Nem érti a matekot, beszélni nem tud helyesen (sem írni), ugyanúgy nem tud játszani hangszeren sem. Nem tudom hogy kik vagytok de nem egy értelmes közösség az biztos.
2012. jan. 26. 09:40
 25/58 anonim ***** válasza:
85%
remek. nem menzeszelnél akkor máshol?
2012. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval hogy ha már MEGTETSZETT valaki és ismerkedsz vele akkor mint BELSŐ ÉRTÉKEI VONZÓBBAK VAGY SEM?????? ÉRTITEK BAKKER?????? " - értjük, és már válaszoltunk is rá... azt, hogy nem ez volt az eredeti kérdés.


"Amúgy meg a 3 diplomás emberek nem itt olvasgatnak kérdéseket és válaszolgatnak :D" - miért, szerinted ők mit csinálnak? Nem szeretnek röhögni másokon? Látom, hogy nem sok valódi diplomást ismersz... :D Meglepődnél...


"EGy ÁTLAGOS CSAJ MIT CSINÁL???? SEMMIT. Nem érti a matekot, beszélni nem tud helyesen (sem írni), ugyanúgy nem tud játszani hangszeren sem." - nem, ezek a kretének. Az átlagos csajok nem ilyenek.


Egyébként honnan jön ez a frusztráció? Csak nem megbuktál valamiből, kiscsillag? :D

2012. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
2 hét múlva jön meg hahaha :) Csupán felidegesít az értetlen, buta, gyopár embertípus. (TI)
2012. jan. 26. 09:46
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
remek. akkor nem várnád máshol a menzeszed?
2012. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

#27: husom, akkor idézd már, hogy melyik válaszunk volt értetlen, gyopár?


Annyira primkó vagy... hihetetlen! :D

2012. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Te ugye csak kötekedni jöttél ide? Meg hogy majd a sok pasi rácuppan, hogy igen, ohhh, pont ilyen csajra vágyok, aki ért a zenéhez. Elárulom, hogy az, hogy tehetséges vagy valamiben, vagy érzéked van valamihez, az nem rajtad múlik, hanem a génjeiden. Büszkének büszke lehetsz rá, de ne várd, hogy ettől bárki elájul és majd építik tovább a korántsem alacsony önbizalmadat, aminek lehet nincs is alapja. Bármennyire is azt gondolod, hogy ettől jobb leszel bárkinél, elárulom nem. Azzal, hogy idejössz és lefikázol ismeretlen embereket és az IQ szintjüket méregeted abból, hogy nekik irreleváns az, hogy te milyen hangszert szólaltatsz meg csak saját magadat minősíted. Véleményt kértél, azt is kaptál.


Itt nem azzal van a gond, hogy nem fogják fel az ittlévők a kérdésed lényegét, hanem az, hogy ez egy párkapcsolatban őket nem érdekli. Ha te mindenkinél olyan sokkal jobb vagy (egyébként a kérdéseddel is ezt akartad érzékeltetni) akkor nem értem, hogy miért ettől a tanulatlan, bunkó, igénytelen szar közösségtől várod a megerősítést...


Felk*rják az agyam az ilyen hozzáállású emberek.


28/n

2012. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!