Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még bízni benne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még bízni benne ha megcsalt? Szex és orál is volt.

Figyelt kérdés

A párom 18/L.

1 éve járunk és tavaly nyár elején megcsalt.

Az exbarátjával lefeküdt majd leszopta.. nagyon nehezen tudtam felfogni mikor megtudtam, ezért azonnal ki akartam dobni, csak végül visszakönyörögte magát és megbocsátottam. Nyáron hozzám költözött, nem is történt utána semmi ilyen, de minden nap velem volt így még ha akarta volna se tudta volna megtenni. Viszont nekem kezdődik a meló 2-3 hét múlva és egyre többet lesz egyedül itthon. Mivel az én házamban lakik félek, hogy behoz valakit, vagy megint felbukkan az az ex aki ismáét facér mert a facebookon egyedülálló ismét.. volt annak egy komoly azóta de 2 hete egyedülálló megint és aggódni kezdtem nem-e kezd ismát hódolni erre felé... Nos én napi 8-12 órában is fogok melózni 2 műszakban, reggelre és délutánra szóval előjöttek bennem a kételyek, hiszen én tudom, aki egyszer megcsalt és hazudott a szemedbe, annak nincs sok lelkiismerete és újra simán megteszi ha muszáj. Most nagyon dilemmázok, de állás nélkül nem maradhatok miatta, hiszen nem fogom tudni miből fizetni a rezsit, anyámék meg már nem tartanak tovább. Mit csináljak? Én szeretem nagyon a páromat, de nem tudok bízni benne teljesen. egyszerűen nem megy, előttem van az amit tett, és az, hogy megint megteszi. Nem beszélve arról, hogy az exével álmodtam, hogy a házamban volt és alig bírtam kirakni!


23/F


2012. jan. 23. 08:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha a pasim ex nőjét megdugta volna meg még mellé ki is nyalta volna én mindenféle gondolkodás nélkül,és akármennyire is szeretem tuti kidobtam volna
2013. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!