Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes valakivel így összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valakivel így összejönni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szerelmesek, szexelünk, alakulgat a dolog érzelmileg is. Nemrég lettem túl egy csalódáson és még nem vagyok biztos benne, hogy szeretném elkötelezni magam valakinek érzelmileg. Nem akarom, hogy beleéljük magunkat addig amíg nem egymással akarunk lenni csak próbálgatnánk. Mindig olyannal szerettem volna összejönni akivel már szerelmesek vagyunk és el tudnánk képzelni egymással a jövőnket, nem csak ez a tart ameddig aztán nem érdekes ki milyen érzelmi károkat szenved... Nem kéne egymás érzelmeivel játszadozni amíg nincs kialakulva a dolog.
2012. jan. 22. 02:28
 1/8 anonim ***** válasza:
egónövelés,az,amit,művelsz,
2012. jan. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor lenne az ha másokkal is ezt csinálnám. Meg akkor csak magamra gondolnék...
2012. jan. 22. 02:31
 3/8 anonim ***** válasza:

ha,egyvalakivel,dugsz,szerelem,nélkül,atólis,nő,az,egód,

legalábbis,én,beérném,egy,pi...val.:D

2012. jan. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem válaszoltál...
2012. jan. 22. 02:34
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdésrea,válasz,hagyd,őt,békén,necumizd,töbet,le.:F
2012. jan. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nagyoon hülyék vagytok,már bocsesz...ha dugtok,akk már döntsétek el,h szerelmeskedtek,vagy csak dugtok...azért ezek között nag különbség van!!! Sok szerencsét!
2012. jan. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem vagytok szerelmesek, akkor mért akarnátok megpróbálni?

Hagyd szerintem :/

2012. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szexelni annyi mindenkivel lehet, ez még nem jelent semmit. Így semmi értelme összejönni valakivel. Ha kialakul a szerelem meg egyéb érzelmek, akkor igen, de amúgy nem.
2012. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!