Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még bízni benne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még bízni benne ha megcsalt? Szex és orál is volt.

Figyelt kérdés

A párom 18/L.

1 éve járunk és tavaly nyár elején megcsalt.

Az exbarátjával lefeküdt majd leszopta.. nagyon nehezen tudtam felfogni mikor megtudtam, ezért azonnal ki akartam dobni, csak végül visszakönyörögte magát és megbocsátottam. Nyáron hozzám költözött, nem is történt utána semmi ilyen, de minden nap velem volt így még ha akarta volna se tudta volna megtenni. Viszont nekem kezdődik a meló 2-3 hét múlva és egyre többet lesz egyedül itthon. Mivel az én házamban lakik félek, hogy behoz valakit, vagy megint felbukkan az az ex aki ismáét facér mert a facebookon egyedülálló ismét.. volt annak egy komoly azóta de 2 hete egyedülálló megint és aggódni kezdtem nem-e kezd ismát hódolni erre felé... Nos én napi 8-12 órában is fogok melózni 2 műszakban, reggelre és délutánra szóval előjöttek bennem a kételyek, hiszen én tudom, aki egyszer megcsalt és hazudott a szemedbe, annak nincs sok lelkiismerete és újra simán megteszi ha muszáj. Most nagyon dilemmázok, de állás nélkül nem maradhatok miatta, hiszen nem fogom tudni miből fizetni a rezsit, anyámék meg már nem tartanak tovább. Mit csináljak? Én szeretem nagyon a páromat, de nem tudok bízni benne teljesen. egyszerűen nem megy, előttem van az amit tett, és az, hogy megint megteszi. Nem beszélve arról, hogy az exével álmodtam, hogy a házamban volt és alig bírtam kirakni!


23/F


2012. jan. 23. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne,lényegtelen hogy mit csinál,így-is úgy-is konfliktus lesz belőle,jobban jársz ha mást keresel.
2012. jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezek után még bízol benne és vele vagy? szerintem fiatal és éretlen egy komoly kapcsolathoz ebből látszik
2012. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem ki fogja használni a bizalmadat. Nem tudom, hogyan derült ki az, hogy megcsalt, de a lényeg, hogy te visszafogadtad, még ha nem is tudsz benne megbízni. Megfogja tenni újra, de úgy, hogy a arról már nem fogsz tudni. És azért, mert még fiatal, keresi a kalandot. Ahogy az előttem válaszoló írta, éretlen még egy komoly párkapcsolatra. Hagynod kéne még élni őt, ahogy magadat is. Te is fiatal vagy még.

És ezt csak jó szándékkal írom.

2012. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ő akarta ezt így annyira ha megmondanám neki hogy menjen el nagyon sírna mint akkor
2012. jan. 23. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy az biztos!

Nálunk is ugyan ez volt a helyzet,hogy megcsalt de nem az exével hanem egy kigyúrt sráccal aki gondolom korára való tekintettel(17/L) behülyítette.


Aztán kibékültünk és azóta is együtt vagyunk,nagyon szeretjük egymást és ismerem annyira,hogy lássam mikor hazudik és mikor nem.minden héten van egy nap mikor komolyabban beszélgetünk a dolgainkról,hogy ki,hogy érzi magát a kapcsolatban stb...


Viszont erre azt tudom mondani,hogy ha szereted akkor maradj vele,ha nem szereted már annyira akkor amíg nem találsz másikat tartsd meg dugni stb..

Aztán ha lesz valaki új akkor dobd ki,ha ő szemét volt te is az lehetsz


21/F

2012. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sosem tudnám elfelejteni a félrelépést. Vagyis most sem tudom. Ha valaki nekem azt mondja, hogy szeret és másra gondol, már az is válóok. Ha lefekszik, akkor meg pláne.
2012. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sírna... Mi vagy te, lelkisegély? A csajok szoktak ennyit sz@rakodni egy megcsalás után. Még 20-szor visszafogadják a gyereket, aztán jönnek ide a kérdésükkel, hogy húdeszeretem, meg adjakmégegyesélyt.
2012. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy ilyen jellegű történés után meg lehet e menteni egy kapcsolatot? Igen, láttam már ilyet. Ott a lány belehabarodott egy srácba. Nem tudott ellenállni és lefeküdt vele, de abban a pillanatban rájött, hogy a vágy és a misztikum elszáll a beteljesülés pillanatában, így azonnal meg is bánta, nem tudta élvezni sem. A drámát kiböjtölték, helyreálltak, a srác megbízik csajában, de a csaj meg is dolgozott ezért.


Nézd itt nem az a lényeg, hogy ő visszaél a bizalmaddal vagy sem. Ha nem tudsz benne megbízni, akkor nem működhet a kapcsolat. Az előző sztori azért érdekes, mert, ha ugyanezt velem játssza el a párom, én éjjel nappal szurkálnám érte, törlesztenék. Hiába bocsátok meg neki, akkor sem érezném kiegyenlítettnek a számlát, úgy gondolnám, nekem többet szabad, így én magam tenném tönkre a helyzetet, mert kapcsolatban élni így nem egészséges. Ha ennyi idő után is ennyire benned van, akkor te akkor is tönkre fogod tenni a kapcsolatot, ha egyébként a párod tényleg hűséges.


A helyedben én azért megpróbálnék beszélni vele erről, ha tényleg szeret, és van egy kis esze, akkor megpróbál rászolgálni a bizalmadra, egyébként meg úgysem lesz semmi értelme folyatnotok.

2012. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én emberileg egyszer lehet, hogy megbocsátanám, de túllépni soha nem tudnék ezen. Ne haragudj, de én másra se bírnék gondolni, hogy a szerelmem mást nyalt, másba rakta bele, miközben velem is volt. Ez abszurd. L
2012. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia!Érdekes probléma és sajnos bízni már nehéz így benne,ne hagyd ,hogy kihasználjon 1 dolog ha a vére hajt akkor megteszi máskor és "léptesd le " meg Tőle ,mert megkeseríted az életedet pláne ha szülne és ilyet tesz akkor mit fogsz csinálni?ha egyszer volt akkor meg lehet ,hogy hűséges lesz ,de így élni,hogy figyelő kamerákkal ,programokkal szomszédokkal kémlelj utána az gázos!nem?Üljetek le és tisztázni kellene van-e gondja a szexel vagy miért tette?Az exet szereti még?Kényszeríteni szeretettre hűségre Senkit nem lehet!nem?
2012. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!