Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok (akiknek van bnőjük)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (akiknek van bnőjük) ha elmegy előtettek egy szép lány, akkor miért mondjátok azt: "hu de megd. Gnám? Ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Engem marhára idegesítene ha a pasim ilyet monda más lányokra..akkor miért jár velem ha mást "kíván"..

Vga yez egy olyan dolog amit mi nők sosem fogunk megérteni?!:D


2012. jan. 17. 23:00
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
23%

20éves fijúú

én 4 évig emelt bioszt tanultam szval szerintem ne dobálózz ilyenekkel :)

2012. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, veszélyes... középiskola?
2012. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

ezt még a jófiúk is mondják ha szinglik, általában azok is. Nem feltétlen csak dugásra kéne sztem, magamból kiindulva:P

f18

2012. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

En sem tudom akkor h minek v mire van a baratnö?! Hogy kinyaljak a seggeteket? :D

Nekem egy fiu ismerosom igy fogalmazott; egy pasinak nem kell mas csak jo szex es normalis asszony aki jol fou ja ez a ketto megvan akkor biztos nem fognak megcsalni

Na sracok ezek akkor telleg igY ,vannak?:)

2012. jan. 18. 22:32
 35/37 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Mert..., ha találok egy lányt, akivel még jobb a szex és még jobban főz, akkor máris bukik az elméleted:D Mi van veled kérdező???:P
2012. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 B.angel ***** válasza:

Na egyetéen normális fiú itt :) Köszönöm kedves 20F, hogy bebizonyítottad nem csak ilyen s*ggfejek léteznek, mint akik ide válasolnak.

És még mindig kérdezem, hogy ha tudjátok, hogy vannak jobb nők, akikkel jobb a szex, akkor minek jöttök össze mással?

És köszönöm itt valaki érdeklődését, de NEM, a barátom nem hazudik. Nem mindenki ugyanolyan, ő nem dugna meg más csajokat, és miért nem? :) Mert bármilyen perverzségben benne vagyok, tehát jó velem a szex, minek akarna abban mást? Megkapja tőlem a kellő szeretetet, odaadást, hűséget és őszinteséget..akkor kérdem én, minek kéne ennél több. Ha meg kell nektek ennél több, akkor szerintem kicsit túlontúl hedonisták vagytok és akkor csak magányra és szomorúságra lesztek ítélve életetek végéig. És azt is el tudom képzelni, hogy a legtöbbetek itt még nincs 30 éves.

Ja és még valami, kikérem magamnak miattam biztos nem lettél ilyen. Azért mert találkoztál pár k*rvával, az nem azt jelenti, hogy mind ilyen. Találkoztam én is nem egy, nem kettől f@sszal és tessék mégse ment el a hitem. Pedig az itteni kommenteket olvasgatva kár vesződni veletek férfiakkal. Semmi nem jó nektek.

2012. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

B.angel ott a pont:)

amit le lehet szűrni: szerintem az itteni pasik akik ezzel jönnek h ez "ösztön" az szimplán annyit jelent, hogy nem találkoztatok még olyan lánnyal akit teljes odaadással szerettek és az első v akár a 2.3. találkozásnál csak az jár a fejetekben: "nem..ő olyan más ő nem érdemli meg hogy kihazsnáljam..amikor vele vagyok az olyan másmilyen .."

ennyi


kedves utolso elötti te félreértesz, ezt nekem az 1ik volt fiu osztálytársam mondta,hogy a pasik igy müködnek ha joa szex és jó a kaja akkor a büdös életben nem kell neki más:D és ezt kérdezem, hogy télleg igy van?igy mükdötök?

2012. jan. 20. 14:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!