Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok (akiknek van bnőjük)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (akiknek van bnőjük) ha elmegy előtettek egy szép lány, akkor miért mondjátok azt: "hu de megd. Gnám? Ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Engem marhára idegesítene ha a pasim ilyet monda más lányokra..akkor miért jár velem ha mást "kíván"..

Vga yez egy olyan dolog amit mi nők sosem fogunk megérteni?!:D


2012. jan. 17. 23:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
0%
Mindig a jobbra vágyunk:) Ez ösztön:P
2012. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
én személy szerint még életemben nem láttam, hogy az utcán egy csaj elmegy egy pár előtt, és a férfi tagjaa párnak felordít, hogy húde megdgnám, ezeket honnan veszik a nők?:D
2012. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Én nem mondom az tuti! :D
2012. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
mert fiu és minden lányt szeretne meg dugni
2012. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nem..nem ugy értem h a párjával van:D

Hanem pl a haverjai társaságában és marhára nincs a közelbe a barátnő!:D

De ha mindig jobbra vágyik akkor miért hazudnak a nökenk h te vagy a legcsinosabb stbstb..

2012. jan. 17. 23:05
 6/37 anonim ***** válasza:
Mert abban a pillanatban tényleg ő a legcsinosabb stb. De, ha találunk jobbat, ez a helyzet változik.
2012. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
68%

te elhiszed,hogy te vagy neki a legcsinosabb meg a legszebb?

ne legyél már ennyire naív az isten szerelmére

a pasidnak sosem te vagy a legszebb meg a legcsinosabb stb stb.

ez csak egy duma. hiába jár veled attól függetlenül az összes jó csajt megdugná. tanulj meg együtt élni ezzel.

2012. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%
túl okos vagyok - Te hülye vagy bmeg! Mi a f@szér kell az összes pasit egy kalap alá venni? Ha meg mind egyforma, akkor miért válogattok? :D
2012. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

ÉÉéss akkor forditott esetben ha mi mondanák ezt akkor bezzeg halálosan végig vagytok sértődve!!:D

egyik jo barátnöm volt olyan helyzetben hogy álltak a csoportjával egy terem elött és az 1ik srác ilyet jeegyzet meg egy arra sétálo leányzóról. Mikor megkérdezték tőle h miért mondod ezt és hogy de hát neked ott a barátnőd ezt felelte..tuudomm öö a mindenem imádom nagyon..

EZZZT hogyan magyarázzátok??:D

2012. jan. 17. 23:13
 10/37 A kérdező kommentje:

túl okos..

hát most is túl sok okosságot mondtál de ha olyan okos lennél akkor rájönnél hogy ez egy általános kérdés ami nem az én személyemre szabott!!:D

2012. jan. 17. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!