Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok (akiknek van bnőjük)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok (akiknek van bnőjük) ha elmegy előtettek egy szép lány, akkor miért mondjátok azt: "hu de megd. Gnám? Ez mit jelent nálatok?

Figyelt kérdés

Engem marhára idegesítene ha a pasim ilyet monda más lányokra..akkor miért jár velem ha mást "kíván"..

Vga yez egy olyan dolog amit mi nők sosem fogunk megérteni?!:D


2012. jan. 17. 23:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

"jó de a nők tudjátok milyenek..:D főleg aki oda és vissza van a párjért az rá nem néz senkire..ö a jo stb..persze vannak kivételek"

Miért olyan hihetetlen, hogy a férfiak közt is vannak kivételek??? Ezt az egyet magyarázd már el kérlek!

2012. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
vitatkozz az evolúcióval.
2012. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
túl okos nem téged kérdeztelek, de nem baj, hogy válaszoltál, mert minél több ilyen választ olvasok, mint amilyeneket te írogatsz, annál jobban becsülöm a páromat :D
2012. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

nem mondtam h nincs kivétel ffiak között!

csak azt h sok az olyan srác aki ilyen.

2012. jan. 18. 00:02
 25/37 B.angel ***** válasza:

Biztosan nem ismeritek az összes férfit ezen a világon, azaz marhára nem tudjátok, hogy az összes férfi megdugná az összes jó csajt ha van barátnője, ha nem. Márpediglen van olyan srác még, mert ha mind ilyen lenne, akkor az összes csaj leszbikus lenne inkább. Valami normális srác/férfi egyébként nem akar itt felszólalni, hogy ő nem olyan? :) Mert tudom, hogy valahol ők is itt vannak.

A túl okos jelző rád nem igaz, mert ha okos lennél nem jelentenél ki addig ilyet, amíg nem ismered meg a világ összes férfiját, ami gyakorlatilag lehetetlen, tehát, ne beszélj más férfiak nevében is...

2012. jan. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 B.angel ***** válasza:

Meg, hogyha annyira jobb az a másik lány, akkor minek van barátnőtök? Minek jöttök össze más lánnyal, hogy összetörd a szívét? Akkor legél facér, aztán azt dugsz meg, akit akarsz. Azt el van intézve. Ehhez nem kell barátnő.

Komolyan nem értem, aki ezt válaszolta, hogy jobb az a másik lány és azért nézitek meg, akkor tényleg nem értem, minek jöttök össze bárkivel is, ha úgyis elkapnátok röptében a legyet is. NA ezt magyarázzátok meg! :)

2012. jan. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

b.angel


kis naív vagy :) attól,hogy nem hangoztatja még megdugná a jó nőket ezen mit nem értesz?

csak a pasid nem a parasztok közé tartozik,aki hangoztatja.

2012. jan. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

"Valami normális srác/férfi egyébként nem akar itt felszólalni, hogy ő nem olyan? :) Mert tudom, hogy valahol ők is itt vannak."


Dehogynem, felszólalok, ha gondolod.:) Csak már én is kezdek másképp gondolkodni és ezt részben nektek/nőknek köszönhetem...

2012. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

"Valami normális srác/férfi egyébként nem akar itt felszólalni, hogy ő nem olyan? :) Mert tudom, hogy valahol ők is itt vannak."


Bocs, már reggel lett, mire ideértem, de már sok hasonló kérdésben felszólaltam, hogy én nem akarok mindenkit megdugni, még csak gondolatban sem. Sőt, 1 kivételével senkit sem akarok megdugni, akár hiszi bárki, akár nem. Irtózom a gondolattól, hogy idegen emberekkel interaktáljak, pláne ilyen intimet... lehet a szociofóbiám eredménye, lehet csak az erkölcsömé, lehet másé, nem tudom, de kijelentem: _Nem gondolok senkire úgy, hogy demegdugnám_ Lehet én vagyok az egyetlen a Földön, aki ezt valóban komolyan gondolja, nem tudom. De hogy ez miért olyan hihetetlen?...


Aki meg a biológiával és az evolúcióval jön, azzal az a baj, hogy még egy biológiaérettségije sincs, 0 szakértelem, 0 szaktudás, semmi, de azért mondja, hogy márpedig nincs kivétel... fogalma sincs a biológiáról valójában, így nem szabad hinni neki. "Az evolúciónak van egy jellegzetessége: mindenki azt hiszi, hogy érti." Manapság elterjedt ócska kifogás ez az evolúciós dugniakarok-maszlag, sajna a nőimagazinok és a hasonló szakértelemmel felvértezett újságok is csak ezt terjesztik, a sok hülye meg beveszi. Csak épp azt felejtik el, hogyha az ösztönökre hivatkozva legitimnek hiszik a tevékenységüket, akkor az emberi mivoltukat ezzel együtt feladják, ergo minden emberi jogukat elvesztik, és innentől állatként léteznek.


20/F

2012. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én nem mondok ilyet..a jelenlegi barátnőm nagyn csinos. Alap hogy a pasik megnézik nem gyengén, de nagyon sok nő is megnézi/megfordul utána irigykedően..Ezt hívják mázlinak szerintem:)
2012. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!