Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan pasi, akinek a szex ezt jelenti?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan barátaim voltak, akikkel lefeküdtem pár nap után, élvezet, meg járás.. És ennyi. Sose vártam vele.


Most randizgatok egy sráccal, aki 21 évesen még szűz. Volt sok barátnője, de szexig nem jutottak el. Azt mondja, hogy ő olyan lánnyal akarja, akit nagyon szeret, akivel összeillik. Illetve várni akar vele 4-5 hónapot, mert a szex elkötelezettséget jelent számára.


Tényleg léteznek ilyen pasik? Nekem ez annyira új.. Tényleg rossz helyen keresgéltem az exeimet.. :) Talán megtaláltam az első normális pasit?


2012. jan. 17. 17:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor csak nekem sikerült párhuzamba hoznom az optimista/pesszimista viselkedést, az ilyen jóra-jó, jóra-rossz, jóval indítunk, rosszal indítunk stratégiákkal. Nem leszek szociológus szerencsére :D

Az igaz, h nincs 100 éves se...

2012. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Te annyira sötét vagy!

Visszaolvastam a kommenteket,neked ki mondta hogy meleg?

Csak felmerült mint lehetőség,igen bennem is felmerülne ha ilyen csávóm lenne,hogy 4-5 hónapig nem akar semmit,igen lehet hogy megfordulna a fejemben.


Ha csak randizgatsz vele,ahogy te is mondod,akkor nem ismerheted még annyira,gondolom párszor találkoztatok. Lehet hogy csak így akar megnyerni téged,hogy érezd magad másnak,kivételesnek,aztán megfektet,és ennyi volt.


Te vagy a beteg?

Mit kell lehordani az embereket?

Látszik hogy fiatal vagy még,és naiv.


"Azt mondja, hogy ő olyan lánnyal akarja, akit nagyon szeret, akivel összeillik."


Akkor téged nem szeret annyira?

Lehet hogy neki nem te vagy az igazi.


"szex elkötelezettséget jelent számára."


Tehát akivel először szexel majd,azt el is veszi rögtön?

Vagy a szex után már jöhet is az eljegyzés.

2012. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

De nekem az se tiszta,hogy oral szex volt,de te kijelented

h szex nem volt!

Az orális szexet aranyom,nem hiába hívják orális szexnek,hiszen gondolom a csávót el is élveztetted.

Nem értem hogy abba belemegy hogy cumi legyen,de a vaginális

szexet nem akarja.

Ez nekem olyan fura.

Nektek nem?

Szerintem ha megvolt neki az oral,és gondolom több csajjal is,akkor már ha lazán vesszük,akkor is csak félig meddig szűz!

Nem?

2012. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Ez tényleg tök érdekes.

Hogy lehet hogy a cumiba belemegy,de dugit nem akar?

Lehet hogy azt nem is nagyon kívánja.

Mert adott egy egészséges szexualitással rendelkező pasi,aki orális szex közben egyszer sem kívánja meg a nő bejáratát?

2012. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem értem kristálytisztán, a szex elkötelezettség, az orál nem?!

Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy fél a nem kívánt terhességtől, esetleg volt már rossz tapasztalata... Szóval kamunak tűnik. :)

2012. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

szerintem is fake szagú

valami nem okés

2012. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!