Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan pasi, akinek a szex ezt jelenti?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan barátaim voltak, akikkel lefeküdtem pár nap után, élvezet, meg járás.. És ennyi. Sose vártam vele.


Most randizgatok egy sráccal, aki 21 évesen még szűz. Volt sok barátnője, de szexig nem jutottak el. Azt mondja, hogy ő olyan lánnyal akarja, akit nagyon szeret, akivel összeillik. Illetve várni akar vele 4-5 hónapot, mert a szex elkötelezettséget jelent számára.


Tényleg léteznek ilyen pasik? Nekem ez annyira új.. Tényleg rossz helyen keresgéltem az exeimet.. :) Talán megtaláltam az első normális pasit?


2012. jan. 17. 17:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Vagy kicsi a farka és szégyelli. X hónap után ilyesmi miatt már nem dobod ki nyilván.
2012. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Kicsi? Úristen, dehogy :D

Amúgy már a 2-3. randin együtt aludtunk, mert koncerten voltunk, és nem akartam, hogy egyedül kelljen hazamennie. Na de ez mind1.

Szóval igen, volt már párszor orál, én is csináltam neki, ő is nekem. És nem tűnt úgy, mintha félős lenne.

2012. jan. 17. 17:30
 13/36 A kérdező kommentje:
Amúgy nálam az orál a szó szoros értelmében nem szex. Szexualitás része, de nem szex.
2012. jan. 17. 17:31
 14/36 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet h csak aggódik a technika miatt stb. Manapság olyan sokat beszélnek erről, hogy sokáig kell bírni, nagy legyen a f*sza, és persze el kel juttatni a nőt minimum 3-szor a csúcsra. Nem csoda hát, h frusztrált az ember. Neki is jobb, ha kicsit összekovácsolódtok, mindenesetre jól el lehet ezt adni ilyen erkölcsös magatartásként. :D
2012. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nem érdekli semmilyen ilyen dolog. Hogy mit várnak el az emberektől... Nem tartozik a fogyasztói társadalomhoz :)
2012. jan. 17. 17:32
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy, ebből azért látszik, hogy értékel valamennyire téged, és próbál teljesíteni, mert a nagyképű gyökereknek az az első szex, hogy ráfekszenek a nőre, 2 perc után elmennek aztán úgy odavannak maguktól, h a fél sulinak elmesélik. Ezután még van 2 hetente egy egyéjszakásuk, ami kb ugyanez. Szóval értékelendő a barátod hozzáállása, de azért az erkölcsös hablatyot ne vedd be :D
2012. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem csak ebbe a dologba ilyen "erkölcsös". Tényleg nem mindennapi srác :) Kb 35 sráccal jártam/szexeltem eddig, de még egy ilyennel se találkoztam.
2012. jan. 17. 17:36
 18/36 anonim ***** válasza:

"Kb 35 sráccal jártam/szexeltem eddig, "


akkor te se vagy semmi. kész csoda, h összeakadtatok...

2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Hát ez van. Legalább már kiéltem magam:P

De ne értsd félre, nem feküdtem le minddel. A legtöbb ilyen 1-2 hetes dolog volt :P

2012. jan. 17. 17:48
 20/36 anonim ***** válasza:

ááá nem értem félre. melyik oldalon hirdeted magad? :D


én nem irigylem a srácot, remélem ezt nem mondod meg neki, hogy ő a szerencsés 36..

Esetleg valamelyik este kezébe nyomhatnál egy csokit, és amikor néz h mivan, rákiáltasz h minden 36. nyer! Megnézném azt a döbbenetet

2012. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!