Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan pasi, akinek a szex ezt jelenti?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan barátaim voltak, akikkel lefeküdtem pár nap után, élvezet, meg járás.. És ennyi. Sose vártam vele.


Most randizgatok egy sráccal, aki 21 évesen még szűz. Volt sok barátnője, de szexig nem jutottak el. Azt mondja, hogy ő olyan lánnyal akarja, akit nagyon szeret, akivel összeillik. Illetve várni akar vele 4-5 hónapot, mert a szex elkötelezettséget jelent számára.


Tényleg léteznek ilyen pasik? Nekem ez annyira új.. Tényleg rossz helyen keresgéltem az exeimet.. :) Talán megtaláltam az első normális pasit?


2012. jan. 17. 17:07
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Tisztában van vele :)

De azzal is, hogy komoly kapcsolatra vágyom. Ha nem komoly kéne, akkor már rég más ágyába fetrengenék, nem pedig rá várnék :P

2012. jan. 17. 17:53
 22/36 anonim ***** válasza:
Én azért drukkolok, hogy tényleg kiélted magad, és boldogok lesztek. Vicces, hogy a ti esetetekben pont fordítva van, általában a csávó ilyen mint te, és a csaj adja nehezen a szűzességét.
2012. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

várni akar vele 4-5 hónapot, mert a szex elkötelezettséget jelent számára.


4-5 hónap

ez viszont egy pasinál elég fura,és furát kihangsúlyozom

nem lehet h meleg,vagy bi,és nőkkel még nem volt szexuális kapcsolata,most pedig épp "leszokóban van a kolbiról"

2012. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
de ha nem ilyen durva a helyzet,lehet h aszexuális
2012. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Miket nem kell belelátni egy olyan emberbe, aki csak ponthogy normális, nem pedig az alatti... hihetetlenek vagytok. Ilyen rosszindulattal és gyanakvással teli élet nem lesz túl boldog, ne csodálkozzatok majd...
2012. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"rosszindulattal és gyanakvással teli élet nem lesz túl boldog"


de legalább nem esünk pofára

2012. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

"de legalább nem esünk pofára"


Aki nem gyanakszik folyton, az sem törvényszeű, hogy pofáraesik. Hiába is úszod meg a pofáraesést, nem nyerhetsz igazán nagyot, nem lehetsz igazán boldog, marad valami sivár középszerűség, és csak nyugtatod magad, hogy "úgyis csak vesztettem volna". Közben meg talán sajnálod, hogy nem lett jobb... de hogy is lehetett volna...

2012. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Jééézusom! Ez most komoly, hogy melegnek nézitek? Ti betegek vagytok? Ennyire idióta emberek járnak ide????:OOO
2012. jan. 17. 19:11
 29/36 anonim ***** válasza:

ma 19:00

Ezen kiegyezni úgyse fogunk, max priviben folytathatjuk :)

Asszem már jópár évszázada (évezrede?), nem egy tudomány, főleg a filozófia, játékelmélet, stb erről szól h a pesszimizmus vagy az optimizmus jobb :) persze én szeretném csak simán "realistának" mondani magam, de mivel a valósággal sose kerülhetünk teljesen tisztába, ezért úgyis optimizmus és pesszimizmus között húz valamelyik irányba az ember...

Bocsi az offért.

2012. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Azt még zárójelben megjegyezném, hogy a játékelmélet nagyon de nagyon nem az optimizmus/pesszimizmus kettősségről szól. És még nincs 100 éves sem. Ezt még kellett nyilvánosan korrigálni.
2012. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!