Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan pasi, akinek a szex ezt jelenti?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan barátaim voltak, akikkel lefeküdtem pár nap után, élvezet, meg járás.. És ennyi. Sose vártam vele.


Most randizgatok egy sráccal, aki 21 évesen még szűz. Volt sok barátnője, de szexig nem jutottak el. Azt mondja, hogy ő olyan lánnyal akarja, akit nagyon szeret, akivel összeillik. Illetve várni akar vele 4-5 hónapot, mert a szex elkötelezettséget jelent számára.


Tényleg léteznek ilyen pasik? Nekem ez annyira új.. Tényleg rossz helyen keresgéltem az exeimet.. :) Talán megtaláltam az első normális pasit?


2012. jan. 17. 17:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Valóban vannak.
2012. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hm.. Az álmom akkor valóra vált.. :D
2012. jan. 17. 17:10
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
Hát izé... én nő vagyok, de nem biztos, hogy örülnék egy ilyen pasinak... bocs. :(
2012. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Én örülök neki :P
2012. jan. 17. 17:10
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak... barátom is ilyen volt, őt is 21 évesen ismertem meg :D
2012. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
17%
Szó sincs itt erkölcsi magaslatokról, annyi az egész, hogy még szűz, és be van tojva. Vagy szégyenlős. Mindenesetre fél, hogy nem lesz olyan jó az ágyban, ezért magához kötelez téged. De ezzel amúgy semmi baj. Mármint, ha 2 ember megszereti egymást, akkor a szex is jobb lesz köztük.
2012. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem, hogy be lenne tojva :) Annyiszor ledöntött már az ágyra, hogy kényeztessen :D Nem tűnik olyannak, aki ilyen besz@ri.
2012. jan. 17. 17:22
 8/36 BlackSword ***** válasza:
33%
Az egy dolog kislány... Viszont tudja, hogy csak gyakorlat... Élesben pedig minden más... Szóval csak félelem lehet ott... Mert ha nem félne, nem is jönne ezzel a szöveggel...
2012. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Úgy mondta, hogy ő csak olyannal akar lefeküdni, akit tényleg szeret, tisztel, stb. Mert ez neki nem csak annyit jelent, hogy elélvez, hanem pl elkötelezettséget is. Tehát nem fekszik le minden útszélivel.
2012. jan. 17. 17:28
 10/36 anonim ***** válasza:

"Annyiszor ledöntött már az ágyra, hogy kényeztessen"


el vagyok tévedve, nálatok mit jelent a kényeztetés? orális?

az nem lenne szex? láttad már meztelenül?

2012. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!