Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek az ilyen embereket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek az ilyen embereket? Mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés

Szörnyű helyzetbe kerültem, sose gondoltam volna, hogy valaha is lesz velem ilyen.

Találkoztam egy férfivel, kb fél éve ismerjük egymást, nagyjából egy hónapja együtt töltöttünk pár órát. Nos, azóta egyfolytában ő jár a fejemben, beleszerettem. Azóta próbálom leküzdeni az érzést, mert van barátom, már lassan 4 éve együtt vagyunk, és szerettem őt mindig is, sose kellett rajta kívül más.

Viszont pár napja felhívott ez a férfi, hogy tudja, nem lenne szabad ilyet mondania, de mióta találkoztunk, semmi másra nem tud gondolni, csak rám, próbált ellene küzdeni, de hiába, már lassan beleőrül annyira odavan értem, és sose volt rá jellemző a hirtelen fellobbanó szerelem, most mégis ezt érzi és semmit nem tud tenni ellene. Úgy érzi, semmi más nem érdekli, csak az hogy velem lehessen.(szóval ugyanazokat mondta, amit én is érzek)

De neki is van barátnője! Mondta, hogy nem tudja mi legyen, megcsalni semmiképp nem akarja, de azt se tudja, hogy így hogy alig ismerjük egymást, elhagyja-e. Csak egy dolgot tud, hogy sose volt még ilyen őrülten szerelmes.

Mit gondoltok rólunk? Elítélendő dolog? Azt hiszem nem tehetünk róla, hogy ezt érezzük, de én se éreztem még soha ilyen szerelmet! Pedig tudom, hogy őrültség... pedig nem is flörtöltünk meg semmi, semmi célozgatás vagy ilyenek, csak így alakult.

Mi legyen? Szörnyen érzem magam, nem tudok enni, aludni, semmit... utálom magam ezért az egészért!


2012. jan. 15. 17:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
61%
Minden párkapcsolatot érhet kísértés. Szóval én igen is rossz szemmel nézek rád. Nem számít, hogy mások emiatt lepontoznak vagy nem értenek egyett, de én akkor is lenézem. Lehet nem tettél még semmit, de a fejedben benne ficánkol a vágy, a hűtlenség. A magyarázkodások se érdekelnek, mert fogadjunk van az is. Kiszámítható. Bla bla bla...
2012. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki leírta a véleményét!

Azt hangsúlyoznám, megcsalás semmiképp nem jöhet szóba! Sőt, ez is, hogy titokban találkozgassunk, hát ez se fér bele nálam, komolyan szörnyen érzem magam így is :(

De félek, talán egész életemben bánnám, ha nem ismerném meg. Szerintem viszonylag ritka, hogy ilyen erős vonzalom kölcsönösen kialakuljon.

Bár nem csak én döntöm el, mi legyen, hisz neki is van párja, és lehet inkább a biztosat választja, ezt nem tudhatom.

2012. jan. 15. 18:19
 13/20 anonim ***** válasza:
9. voltam. Eszembe jutott valami. Tudom, hogy nem tisztességes dolog, de a saját érdekedben írom: Szerintem flörtölj az új pasival, kicsit ismerd meg, hogy megtudd, tényleg Ő a nagy Ő, vagy csak az újdonság varázsa volt és rájössz, akivel most vagy, mégis vele jobb. Sokan ezt gusztustalanságnak tartják, én viszont úgy vagyok vele, hogy az emberi érzéseink sokszor megfejthetetlenek, még azok is amik a saját érzéseink, ezért nem árt azokat próbára tenni, mielőtt elhamarkodott döntést tennénk. Ezzel nem ártasz a jelenleginek, mert amit nem tud, az nem fáj, te viszont józan ésszel, stratégiával döntesz. Szerintem ez nem bűn. Az sem jobb, amikor valaki ész nélkül lohol egyik kapcsolatból a másikba. Én ha annak idején (kb abban a korban, mint most te vagy) ennyit lelkiztem volna, hogy kit hogy bántok meg és nem magamra gondoltam volna, most nem volna a férjem, akivel 13 éve együtt vagyok, és most bátran kijelentem, hogy már biztos vagyok abban, hogy ővele akarom leélni az életem. Dönts okosan. :-) Szeretném tudni a végkifejletet...
2012. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

11-es, egyetértek veled, én is lenézem magam hidd el, ezért is tettem fel a kérdést.

Viszont, ha belegondolunk, nem tudom hisztek e az igaziban, de tegyük fel, hogy létezik... Ha pont olyankor találkozol vele, amikor épp mással vagy együtt, mert őt még nem ismerted, akkor mi van? Hagyod kisétálni az életedből?

Rengeteg ember kesereg a múltján, elszalasztott szerelmek miatt...

Őszintén nem tudom, mi lenne a helyes.

2012. jan. 15. 18:24
 15/20 anonim válasza:
81%
A válasz a leírtakból egyértelmű. Ha beleszerettél másba már nem vagy szerelmes a párodba. Szereted, tiszteled, de már nem úgy. A másik kapcsolatra ez épp úgy érvényes. Szóval szakítotok a mostani párotokkal és akkor szabad a pálya. Am meg nagyon becsüllek, hogy ennyire tiszteled ezt a dolgot. Mások nem sokat aggódnának ilyeneken, csak megcsalnák a párjukat...
2012. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor miért jösz olyannal össze aki nem az igazi? Nem logikus. Mindig van jobb és jobb. Mint a boxoloknál is. Jön valaki aki majd kiüti. Az ördög műve a csábítás és a gyengék botlanak meg. Ha erős leszel hidd el büszke leszel arra, hogy ellenálltál! Nem az fog járni a fejedben, hogy elengedtél valakit. Honnan tudhatnád, hogy ő lenne az igazi? Ez mind mellé beszélés. Írtam kiszámítható. Legyél erős és állj ki azért akivel vagy. Ne engedj a csábításnak, érted? Lehet akivel vagy nem lesz jobb kapcsolat, de lehet azzal a fiúval se. De ha te erős vagy akkor te nem hibázol soha. Ne veszteségként gondolkozz. Egy házat is felépíteni szoktak.
2012. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Komolyan nem hiszem el, hogy ezen az oldalon még senkit nem csaltak meg, és mindenkiben vakon meg lehet bízni. Én sose csaltam meg senkit, de engem már igen, és még számtalan eset van.

Mégis miért szakítson a barátjával? Pár órás beszélgetés miatt? Ahhoz hogy meg tudja érdemes-e ennek kitenni a mostani barátját muszáj lesz kontaktolnia az újjal. Tulképp ez sem fair, de ezt dobta a gép. Ti hogy éreznétek magatokat, ha a párotok egy pár órás ismeretség miatt dobna titeket? Hol van ebben a logika? Iszonyat sok ember lép félre házasságban, kapcsolatban, és nem mondom hogy ez a helyes, mert én is elítélem, de létezik. Nagyon sokat tudnék felsorolni ismerősi körben is. Ha nem fajul tettlegességig a dolog, és a barátoddal maradsz, akkor nem kell megtudnia semmit, és idővel te is elfelejted ezt kis ábrándozást, ez nem halálos bűn! Még alig van tapasztalatod. Ezt mindenképp meg kell beszélned az új fiúval, mert csak úgy működne, ha mindketten szakítanátok. De amíg nem ismeritek egymást, gondolom nem tennétek meg. Szerintem a barátodhoz a megszokás köt, már nem szerelem. Ahol szerelem van, ott nem lobban lángra az ember valaki más iránt. Vagy tényleg olyan kémia van köztetek, amit meg kéne tapasztalni közelebbről :) sok sikert!

2012. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szakítanék, még aznap, hogy beleszeretek valaki másba, mert ilyenkor inkább leszek egyedül, mint bárki mással.
2012. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18-as, ne haragudj, de ezt nem hiszem. Ha valakivel évek óta együtt vagy, egyből már aznap eldobnád magadtól csak azért, mert hirtelen a semmiből beleszeretsz valakibe? (mellesleg megjegyzem, nehéz egyből eldönteni, hogy csak fellángolás-e)
2012. jan. 15. 20:04
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, mert ez azt jelenti, hogy a páromat biztosan nem szeretem. Tehát nem hitegetem.
2012. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!