Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélitek az ilyen embereket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek az ilyen embereket? Mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés

Szörnyű helyzetbe kerültem, sose gondoltam volna, hogy valaha is lesz velem ilyen.

Találkoztam egy férfivel, kb fél éve ismerjük egymást, nagyjából egy hónapja együtt töltöttünk pár órát. Nos, azóta egyfolytában ő jár a fejemben, beleszerettem. Azóta próbálom leküzdeni az érzést, mert van barátom, már lassan 4 éve együtt vagyunk, és szerettem őt mindig is, sose kellett rajta kívül más.

Viszont pár napja felhívott ez a férfi, hogy tudja, nem lenne szabad ilyet mondania, de mióta találkoztunk, semmi másra nem tud gondolni, csak rám, próbált ellene küzdeni, de hiába, már lassan beleőrül annyira odavan értem, és sose volt rá jellemző a hirtelen fellobbanó szerelem, most mégis ezt érzi és semmit nem tud tenni ellene. Úgy érzi, semmi más nem érdekli, csak az hogy velem lehessen.(szóval ugyanazokat mondta, amit én is érzek)

De neki is van barátnője! Mondta, hogy nem tudja mi legyen, megcsalni semmiképp nem akarja, de azt se tudja, hogy így hogy alig ismerjük egymást, elhagyja-e. Csak egy dolgot tud, hogy sose volt még ilyen őrülten szerelmes.

Mit gondoltok rólunk? Elítélendő dolog? Azt hiszem nem tehetünk róla, hogy ezt érezzük, de én se éreztem még soha ilyen szerelmet! Pedig tudom, hogy őrültség... pedig nem is flörtöltünk meg semmi, semmi célozgatás vagy ilyenek, csak így alakult.

Mi legyen? Szörnyen érzem magam, nem tudok enni, aludni, semmit... utálom magam ezért az egészért!


2012. jan. 15. 17:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 20L és 25F
2012. jan. 15. 17:40
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

Mondd már el nekem, hány életed van? Mert nekem csak egy, gondolom, neked is. Akkor miért kínlódsz? Miért ne lennél azzal akivel akarsz lenni?

Én is 4 év uán hagytam el valakit a mostani párom miatt és soha egy pillanatig nem bántam meg. Hihetetlenül szerelmesek vagyunk a mai napig, ő a tökéletes számomra. Neked biztos nem a párod az igazi, ha más iránt érzel így. Akkor meg minek hülyíteni és kínlódni? Mazohista vagy? Szakíts vele és kezdj új életet. Mikor ha nem most?

2012. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Na, ha ilyen fiatal vagy, akkor meg pláne. Ne butáskodj már...
2012. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Ne csald meg a barátodat, merj dönteni(én várnék pár hetet, nem illan-e el az érzés vagy a pali, addig nem találkoznák vele). Ha az új pali mellett döntesz, van benne kockázat, de most, ha muszáj, amíg nincsen gyerek.
2012. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagytok szörnyetegek, csak ha megcsaljátok a partnereiteket, vagy titokban találkozgattok. Szerintem gyorsan döntésre kellene jutnotok.
2012. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Azért mindenkinek egy élete van, nem szabad máson áttaposni a mi kis sz.ros életünkért! Ok, itt még semmi nem köt össze, hát szerzel pár rossz hónapot a barátodnak, de lehet kiderül, magadnak is, ha gyorsan jött, gyorsan megy érzelem lesz. Dönteni neked kell, de ne megcsalás legyen.
2012. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem hagyd el a párodat. Nem azért mert elítélendő ez a helyzet, de ha más férfi iránt ilyet érzel nem hinném hogy ő az igazi. Ha ez meg volt, akkor ismerkedjetek a másik férfival. Lehet, hogy vele sem jön össze, lehet, hogy igen, de az hogy nem a párod az igazi, elég vaószínű.
2012. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

Azért ennyinél több kell, hogy tényleg szakítani tudjatok. Ha tényleg ennyire komoly a vonzalom, találkoznotok kéne párszor, ha meg tudjátok állni ne legyen se csók, se semmi. Igaz már ez sem fair a másikkal szemben, de a világ sajnos nem így működik. Ez nem egyedülálló eset, de akkor szakíts, ha már biztos vagy a dolgodban, és még ha nem is jön össze az új pasival, akkor se menj vissza a régihez.

Ha tényleg kölcsönös, akkor meg kellene tennetek, és esélyt adni magatoknak. Ha jól látom 16 éves korod óta vagy együtt a barátoddal. A legtöbb ilyen gyerekszerelem szakítással vagy válással végződik. Tényleg úgy gondolod, hogy ő az igazi? Hisz nincs is összehasonlítási alapod.

2012. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezért ne utáld magad. Ezek természetes, ösztönös emberi érzések. Még viszonylag fiatal vagy ahhoz, hogy változtass, ha a mostani nem biztos, hogy működik. Márpedig ha minden jól működne a jelenlegi barátoddal, nem éreznél így. Nehéz dolog elhagyni valakit, nehéz dolog megbántani, de ha most ezen agyalsz, később sem lesz jobb és azzal csak becsapod a párodat, hogy azt érezteted vele vagy, közben meg már lélekben mással. Ha úgy érzed az új pasi is így gondolja, lépj, viszont győződj meg előtte.

Hogy hogyan nem tudom, mert ezt helyzete válogatja, de vigyázz, nehogy két szék közül a pad alá essél.

2012. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

szépen lezárjátok a kapcsolatotokat és UTÁNA kezdtek újat


ha megcsaljátok a párotokat, akkor nem szép véleményem van rólatok és nem írom le, mert a modik úgyis törlik

2012. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!