Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatta?

Figyelt kérdés

Még csak most lesz a 4. hófordulónk (mellesleg nem ünnepeljük a hófordulókat, minek), de már szerintem az első hónapban is azt mondogatta nekem, hogy ő eddig úgy volt hogy nem vesz el senkit, remeteként fog meghalni, csak kiéli magát az egyetemen, aztán mióta ismer, azóta ilyeneket mond, hogy velem akar lenni mindörökké, walesben akar velem élni...stb. Tudniillik, hogy eléggé deformált ujjaim vannak, ezt neki is megmondtam, mikor vettem magamnak 3 gyűrűt, és erre azt mondja, hogy akkor nehéz dolga lesz. Komolyan gondolhatja? Én úgy érzem igen. Azt mondta, megtalálta azt a lányt, akit mindig is keresett. Meg, hogy egy kincs vagyok, egy érték. Én nagggyon szeretem, ő is engem, és simán eltudom képzelni vele a hátralevő életemet.

19/L, 21/F


2012. jan. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

4 hónap után én is így láttam... 6-ot voltunk együtt.

Nem akarlak kiábrándítani, mert lehet, hogy tényleg ő a legigazibb igazi, a legnagyobb nagyő... de lehet, hogy nem.

2012. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elment a barátaival billiárdozni, és bűntudata van, mert már 3 napja nem tudtunk beszélni, és kérdezte, hogy megvárom, míg hazaér, vagy menjen most haza. Imádom <3 Azért nem hiszem, hogy másnak is bűntudata lenne, ha nem tud a szerelmével beszélni, azt hiszi, hogy elhanyagol. Vagy túl sokat engedek meg neki?
2012. jan. 14. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden pasi mond ilyet legalább egy csajnak akivel a végén úgy is szakítanak.. most gondolhatja komolyan persze.. de lehet fél év múlva egyáltalán nem így fog érezni..
2012. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesus! 4 hónap!! Az semmi. 4 év múlva talán lesz ennek jövője-már ha addig együtt maradtok. Költözzetek össze,hogy lássátok,úgy is kijöttök-e. Tudjuk. Naaagyon szeteted és -szerinted- biztosan komolyan is gondolja,nem csak a hormonok meg a rózsaszín ködfoltok beszélnek belőle. Akkor éld bele magad ha már megtörtént a leánykérés.
2012. jan. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet álmodozni nem? És mi van, ha tényleg összejön? Mindenki irigykedni fog, h megtaláltam ilyen fiatalon azt, akivel a halálomig élhetek.
2012. jan. 15. 03:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak nehogy pofára ess:/.

Mi egy éve vagyunk együtt a párommal és milyen meglepő,mi is nagyon szeretjük egymást.(19N,23F), Ő is mond ilyeneket meg a családalapítást is gyakran szóba hozza de ez nem elég a házassághoz. Hosszú hosszú idő kell ahhoz,hogy kiderüljön, a mindennapokban is tudtok-e csapatként dolgozni vagy sem.

2012. jan. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem biztos. Ismerd meg jobban. Nagyon a rózsaszín köd van a szeme előtt. Majd ha átalakul szeretetté, akkor mondj neki igen. Ez az alapján mondom, hogy nincs olyan IDŐS házaspár, akik régóta házasok, és a férj ilyeneket mondana, Ez tuti csak rózsaszín köd... de nagyon.
2012. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!