Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csajnak a, , rosszfiúk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csajnak a, , rosszfiúk" kellenek?

Figyelt kérdés
Ha igen,körülbelül hány éves kortól értékelik ha valaki normálisan beszélget velük ?
2012. jan. 14. 13:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy rosszfiú?? Én pl. ma reggel nem mostam fogat mert leszartam, rosszfiú vagyok. Mi a f@szért nincs még Megan Fox az ágyamban?
2012. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
42%

15:52


"Normális alatt normálisat értek,ne forgasd ki a szavaimat."


Nem forgatom ki. Mint említettem, a "normális" szón azt érti az átlagember, hogy "olyan, mint én". Mivel nem tudjuk, milyen vagy, nem tudunk válaszolni a kérdésedre, ha szerepel benne a "normális" szó.


"Sajnos a drogos,bunkó,elmebeteg is bejön a csajoknak"


Erről készítettél valami statisztikát? Nem hiszem.


"eleve hogy a legtöbb csaj drogozik ... az meg hogy verik őket néhányuknak bejön"


Álomvilágban élsz.


"mert nem egy olyan esetről hallottam,hogy verte a pali a csajt és ezek után többször visszatért hozzá."


Két elmebeteg kölcsönös függése nem szokványos kapcsolat.

2012. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, te valamiféle gettóban élsz? Mert itt mifelénk ez nem jellemző...
2012. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
11%
Az a durva, hogy ilyeneket írogattok sírtok, és még azt hiszitek normálisok vagytok(pedig nem!), de én biztos nem akarnék ilyen pasit. Hiába lenne sok pénzetek, max az érzéketlen pénzre hajtó libákat tudnátok megvenni, mert nullák vagytok jellemileg. De úgy veszem észre meg is elégednétek ennyivel. Sötétek vagytok, mint az éjszaka.
2012. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
42%
Aki nem tudják: a rossz fiúk a csajozós, lumpolós vagány srácok, akiknek pénzük és kocsijuk is van és ezek után a csajok tényleg sóvárognak. Ez a klasszikus. Most nem tudom, hogy kiket neveznek azoknak. A nők szerint ezek a rossz fiuk nem igazán férjnek valók, de a barátnők előtt felvágni, tetszelegni és mutogatni nagyon jók voltak, hiszen ezeknek mindid a legjobb és legmenőbb nőik voltak.
2012. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hát igen amúgy szerintem elég nagy divat ez az egész.Mint tudjuk a nők szeretnek menni a ,,legjobb" nő után,azért csinálnak sok baromságot.Az meg a másik hogy nőknek állítólag nem a külső a fontos,ahhoz képest menő dolog egy ilyen pasival felvágni a barátnők elött,ahogy írtad utolsó!
2012. jan. 14. 18:30
 27/34 Neoras válasza:
60%

a nőknek határozott férfi kell, aki tudja ,hogy mit akar az lettől, vannak elképzelései, álmai és meg is próbálja megvalósítani azokat.

Megvédi szerelmét és kiáll érte bámilyen helyzetben.

Summa summarum: magabiztosság, találékonyság s biztonságérzet: szerintem ez a 3 fő tulajdonság, amit a nők a férfiakban keresnek.

Persze vannak úgymond mellékes tulajdonságok is, de ez már részletkérdés úgyhogy ebbe már nem mennék bele...

2012. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező neked fogalmad sincs a nőkről. Miért beszélsz úgy róluk mintha tömeg gyártott cikkek lennének??? Mégis mit képzelsz te magadról, hogy ítélkezel mások felett? Én is mondhatnám, hogy az összes férfi csalárd, és hogy csak mutogatni kell nekik a nő, de én ennél okosabb vagyok. Tudom hogy az EMBEREK (egy fajhoz tartozunk), KÜLÖNBÖZŐEK b.meg!
2012. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdekem a kérdező megvédése, de Ő egy kérdésre választ vár és nem mondta, hogy ilyenek a férfiak. Sőt arra sem tért ki és nem is azt kérdezte, hogy milyennek kell lenni egy férfinak.
2012. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ! :D Kedves utolsó elötti!Lassan a nők sajnos olyanok mint a tömeggyártott termékek,amik mind egy kaptafára készülnek,de nem mindegyik :D
2012. jan. 14. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!