Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők egy részének a rosszfiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy részének a rosszfiúk kellenek, mert izgalmat jelent nekik! Utána felcsinálják és otthagyják őket az alfahímek. Szokásos sztori?

Figyelt kérdés

Szóval az a tapasztalatom, hogy azoknak a nőknél, akik a tipikus rosszfiúkra buknak, többségében egy lesz a végkifejlet.

Mert izgalmas, mellette nőnek érezhetik magukat, meg rámenősek, mert őket is majd meg tudják változtatni, és a többi ilyenkor hasonlatos unalomig ismételt szöveg.

De az alfahímek rendszerint megcsalják őket, mert nem bírnak az egójukkal, vagy csinálnak nekik egy gyereket és otthagyják őket a babával egyedülálló anyaként. És akkor ezek a nők elkezdik szidni a pasikat, hogy mekkora disznók, stb. Abba bele sem gondolnak, hogy talán ez az ő hibájuk is, mert nem egy ekkora csajozógépet kellett volna választaniuk.

Mielőtt valaki belém kötne, van barátnőm, szerencsére aranyos kedves, és nem a rosszfiúkra bukik. Amiért mégis kijött belőlem ez a gondolatmenet, az az, hogy a környezetemben, már minimum 12 nőnél tapasztaltam ezt a fajta sztorit, hogy alfahím - gyerek/megcsalás - szakítás, - férfiak "ostorozása", és már nagyon kezd idegesíteni.

Tényleg nem tanulnak semmit ezekből a nők? Kíváncsi vagyok, hogy erre is van-e valamilyen önáltató kamuszövegük? Mit gondoltok, véleményeket várok.


2011. jún. 21. 22:50
 1/10 bix ***** válasza:

genetika. ennyi. lehet mondani hogy értelmes lények vagyunk akiket nem az ösztön vezérel. ez igaz sok dologra. mégis vannak kivételek, a párválasztás az egyik. ha valaki értelmes okos, de ocsmány és szegény akkor miért nem kap jó nőt? mert a külalak is fontos. és nem azért mert dísztárgy meg meg tud jelenni bárhol vele, hanem mert csak. mert ez tetszik neki.


a természetben mindenhol az alfahímek a csúcsok. nem hiába használják a férfiakra is ezeket a jelzőket néha. van aki el tudja fojtani magában ezt az ösztönt, és van aki nem. ennyi.


aki a teremtéselméletben hisz azzal nem vitatkoznék köszönöm.


én is sok ilyen nőt ismerek a környezetemben. az a vicc hogy tudja hogy semmibe lesz nézve, tudja hogy esélye nincs megtartani, de akkor is belevág, és akkor is megpróbálja... érthetetlen, de igaz. ennyi.

2011. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Látod, neked is van egy barátnőd, aki nem a rosszfiúkra bukik, úgyhogy ő az élő bizonyíték rá, hogy nem mindenki egyforma. Igen, sok lány találja izgalmasnak, ha egy rosszfiú a barátja, de nem mindenki.

Többször leírtam már, hogy szerintem a rosszfiúkban nem is a bunkóság a vonzó, hanem a határozottság, az önbizalom, a vagányság és sokszor a nagy csajozógépek ezt sugározzák, ennek dől be a nők egy része, sajnos néha többször is.

De, ahogy a nőknél sem, a férfiaknál sem csak ez a két véglet van. Én is a páromat hoznám fel példának: ő izgalmas, mellette nőnek érezhetem magam, rámenős, határozott, mégsem az a tipikus "rosszfiú", hanem kedves, odaadó, hűséges, gondoskodó.

2011. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 beetlejuice ***** válasza:
Sajnos ez tényleg elég gyakori eset. Én is tudok rá hozni élő példát a környezetemből, a tesóm kifejezetten ezekre bukik, és nem egyszer, nem is kétszer lett ugyanaz a végkifejlet, és egyre rosszabbak jönnek. Nem tanul belőlük, csak szidja őket. Nem tudom mi erre a magyarázat, talán mazochista?:D De vannak ilyen nők igen, de én pl. messziről elkerülöm az ilyen fajta férfiakat, engem nem vonzanak.
2011. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:

ma már az a nő, aki nem akar teherbe esni, tud tenni ellene. a rosszfiú-duma meg orbitális baromság. DE: férfit kerestem, nem kislányt...


29/N

2011. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most erről az jutott eszembe, hogy volt egy barátnőm, akinek szerintem igazi lúzer hapsijai voltak, a sztori vége mégis ugyanaz lett: felcsinálták, elhagyták. Egy abortusz, egy gyerek, és kitudja hány lelépett pasi. Mind igazi szánalmas alakok. Talán jobban járt volna, ha legalább egy jópasival van, amíg vele van.
2011. jún. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt tapasztalom, mint az előző válaszoló:- ismerőseim elég sok- totál lúzer faszikkal jöttek össze (csóró, iskolázatlan, bunkó, gátékgépes, agresszív, részeges és egyéb elmebajos) és felcsinálták a lányokat és elhagyták.... akkor most a lúzerek az alfahímek?


EGYÁLTALÁN MIRŐL ISMERSZIK MEG AZ ALFAHÍM???

27N

2011. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:21

Nagy fogai vannak, szőrös és vonyít teliholdkor. XDDD

2011. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenkinek meg a jó pont!

Alfahím, rosszfiú... akármilyen nevet adhatunk nekik, ezek kifejezések egy bizonyos embertípusra egy szemszögből. Nevezhetjük őket akár jól kinéző magabiztos srácoknak is, vagy farkasembereknek :) De attól még ugyanúgy léteznek. Mármint nem a farkasemberek :D

2011. jún. 22. 20:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Javítás: Mindenkinek ment a jó pont.
2011. jún. 22. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az alfahím, a jól kinéző magabiztos srácok, és a bunkó, nőket felcsináló majd lelécelő hapsik azért nem ugyanaz :) Mint fentebb írtuk ketten is, a csúnya lúzerek is ugyanúgy le tudnak lécelni, és át tudnak verni bárkit. Nem hiszem, hogy ez ezen múlna.

Abban viszont igazad van, hogy felszedni valakit, majd megpróbálni a magunk ízlésére formálni, baromság.

2011. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!