Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csajnak a, , rosszfiúk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csajnak a, , rosszfiúk" kellenek?

Figyelt kérdés
Ha igen,körülbelül hány éves kortól értékelik ha valaki normálisan beszélget velük ?
2012. jan. 14. 13:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

ma 13:50


nem a magabiztosságot, határozottságot azonosítjuk a rossz fiúval, hanem, hogy mekkora másokat lenéző, nagyszájú, agyilag zokni és vadállatok ezek a fiúk, akik félrekefélnek meg persze bántják is a nőt testileg-lelkileg

2012. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Be kellene tiltani ezt a fajta kérdést. Már százezerszer fel lett téve és meg lett válaszolva. Nyugodtan utána lehetne nézni, nem nagy munka az.


"Minden csajnak a, , rosszfiúk" kellenek?"


A nőknek férfias férfiak kellenek, roppant megdöbbentő módon.


"Ha igen,körülbelül hány éves kortól értékelik ha valaki normálisan beszélget velük ?"


Attól függ, mit értesz normálisan-on, mert a "normálisan" szót az alacsony szókincsű emberkék "az, ahogy én csinálom" helyett szokták használni.

2012. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy csak rossz és csak jó, valamint minden párkapcsolatban másként viselkedik az ember. Ha a rosszfiú alatt drogos bunkó elmebeteget értesz, az nem vonzó egy nőnek se. Én sokkal inkább a határozottságot értékelem egy pasiban, de attól, hogy nem egy alamuszi nyuszi, akinek nincs saját véleménye, még nem lesz rosszfiú.

Kijavítanálak: Szinte minden csajnak határozott pasik kellenek.

2012. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%
Kivéve a csúnyáknak. Ők beérik a nyomi kockákkal is.
2012. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%
ma 13:57 mondjál már egy példát, hogy melyik csajnak jön be az, ha verik? Én csak tévében hallottam családon belüli erőszakról, de nincs ilyen ismerősöm, szóval nem tudom honnan veszitek ezt a minden csajnak olyan pasi kell aki megveri maszlagot. Az meg hogy téged nem bír az illető srác, és beszól neked, a barátnőjével biztos nem úgy viselkedik, és lehet egy gyengéd, érzelmes ember vele.
2012. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
62%

ma 14:52


én nem bírom az ilyen keménykedő balf@szokat, egy normális férfi senkivel sem goromba vagy bunkó!!


attól most azt hiszi, hogy a nőnél menőbb lesz, igen sajnos tényleg ezekre buknak a nők ahogy látom


a verés az túlzás volt, de a megcsalás és a durván keményen parancsolgatás az bejön a nőknek

2012. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
7%
Igen, de az sem baj, ha pénze van, mert az ugy teljes. Szeretnék az ilyen nők fejében belelátni.
2012. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Normális alatt normálisat értek,ne forgasd ki a szavaimat.Sajnos a drogos,bunkó,elmebeteg is bejön a csajoknak manapság,eleve hogy a legtöbb csaj drogozik (tisztelet a kivételnek!),az meg hogy verik őket néhányuknak bejön,mert nem egy olyan esetről hallottam,hogy verte a pali a csajt és ezek után többször visszatért hozzá.
2012. jan. 14. 15:52
 19/34 A kérdező kommentje:
És igen a pénz sem hátrány :D
2012. jan. 14. 15:52
 20/34 anonim ***** válasza:

Nem rossz fiú, hanem határozott, ami nem egyenlő a bunkóval.

Amúgy minden lánynak/nőnek más kell, ahogy a fiúknak/férfiaknak is.

Nem lehet ennyire általánosítani! Pont.

2012. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!