Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden csajnak a, , rosszfiúk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csajnak a, , rosszfiúk" kellenek?

Figyelt kérdés
Ha igen,körülbelül hány éves kortól értékelik ha valaki normálisan beszélget velük ?
2012. jan. 14. 13:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
53%

szerintem nem a rossz fiúk, hanem a magabiztosak érdeklik őket, akik talpraesettek és mindig tudják mit kell tenni, és az esetek 90-95%-ban meg tudják őrizni a hidegvérüket. akik képesek mindig a megfelelő szavakat és mondatokat mondani.

ez az amire a lányok vágynak. és ezek a fiúk az esetek nagy részében rossz fiúk

L/19

2012. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
0%
minden csajnak az alfahímek kellenek, és nem a nyavajgó fiúk...
2012. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
81%
Ittvagyok :D Nekem a normális fiúk jönnek be (persze nálam is megvan a mérce)... Legyen kedves, és ne bunkó a többiekkel, ne legyen lenéző másokkal, ráadásul nálam a humor...hát az nagyon fontos. És oké, tartsatok felületesnek, vagy beképzeltnek, nekem igenis fontos a külső. Nem kell, hogy egy Adonisz legyen, de azért nézzen ki valahogy.
2012. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Az 1. tökéletesen leírta a véleményem.! Nem a rosszfú kell, hanem a magabiztos, talpraesett, férfi!19N
2012. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Na Hanena végre valaki :D Ez a másik,hogy a humor állítólag fontos a nőknek,és a rosszfiúkban hol a humor ?
2012. jan. 14. 13:44
 6/34 anonim ***** válasza:
39%
Én roszfiú vagyok, akkor az nekem most rossz?
2012. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
*rossz*
2012. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Hát van nekik , ha tudnak :D De egyébként sokan azért szeretik őket, mert sokaknak nem tetszenek a mai fiúk, akiknek vasalt a hajuk, combjukik le a nadrág...nekem tetszenek az olyan fiúk, férfiak, akikben van férfiasság.
2012. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Rosszfiú-jófiú... Komolyan mondom, nevetségesek ezek a kifejezések. Mintha egy óvodában lennénk. Miért kell a magabiztosságot/határozottságot a "rosszfiú"-val azonosítani?!
2012. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
45%

Én pl lenézem az emberek nagy részét.

Kiröhögöm azokat akik elesnek a lépcsőn.

Szánom a kéregetőket.

Az emberi hülyeséget sem tudom tolerálni, és ezt ki is nyilvánítom a világ felé.

...


Viszont a számomra fontos embereket a tenyeremen hordom, bármikor és bármiben számíthatnak rám. A barátnőmet is nagyon szeretem, és soha bántanám meg akarattal.


Most akkor én what the fuck vagyok?



egyébként:

19 éves 3 hónapos és 4 napos koruktól. Ez így van, minden csajba bele van programozva.

2012. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!