Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék túllépni?

Figyelt kérdés

2 évig jártam a barátommal, szép kapcsolat volt. Azelőtt senkit se szerettem, semmi se számított nekem, nem voltak szinte érzéseim. Aztán jött Ő és szebbé tette az életemet, újra tudtam mosolyogni, de két hónapja már, hogy keményen szakított velem, végig rútul becsapott, nem volt igaz egy szó se. Nem tudom kiheverni, folyton Ő jár az eszemben.

Mindig rémálmaim vannak, sírva ébredek, nem tudok örülni semminek, elvesztettem az érdeklődésemet minden iránt, lefogytam 10 kilót és nem megyek ki a házból, mert szégyenlem azt, akivé lettem.

Szüleim már nincsenek, a barátaimnak van szerelmük és mindig mellettük vannak, én pedig nem bírnám végignézni, ahogy ők szeretik egymást.

Volna ötletetek, hogy tudnék változtatni a dolgokon?

F/19


2012. jan. 13. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, erre nincsenek tuti tippek, hogyha ezt és azt csinálod, akkor elmúlik. Nincs az a buli, bebaszás, csaj/pasi, aki képes lerövidíteni azt a szenvedéssel teli időszakot, amit az okoz, ha elvesztesz valakit, akit igazán, szívből szerettél. Ezt ki kell szenvedni, és még nagyon rossz lesz egy ideig. Velem már lassan fél éve szakított a barátom, és hidd el, egyre jobb már. Az első 2-3 hónapban én is borzalmasan éreztem magam, én is szintén 10 kilót fogytam, hullott a hajam, folyamatosan szorongtam...stb és mostanában már egyre halványul a fájdalom, sőt mostanában már újra képes vagyok vonzódni a pasikhoz (na persze szerelemre még nem lennék képes.) Hidd el, ezt tényleg az idő oldja meg szép lassan, fokozatosan, de ebben biztos lehetsz! Mindig gondolj erre. Nekem is ezt mondták és igazuk volt.
2012. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként tök mindegy, hogy fiúval vagy lánnyal járt-e a kérdező, nekem vannak meleg ismerőseim és láttam rajtuk, hogy ők is ugyanolyan szerelmesek tudnak lenni és ugyanúgy éreznek szerelmi bánatot mint bárki más!
2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!