Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem hogy ezen miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy ezen miért nem tudunk túllépni?

Figyelt kérdés

szóval bepróbálkoztam egy lánynál(amugy barátom is) és hát nem jött össze a dolog,mindent megbeszéltünk viszont azóta valami van a levegőben,nem azt mondom h feszültség van köztünk de azota nem tudunk ugy kommunikálni a másikkal.

tényleg szeretném ha rendeződnének a dolgok közöttünk (sztem ő is sőt biztos)

hogyan lehetne visszatérnünk a régi mederbe?


2011. dec. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyszerű tény az hogy ez a lánynak kellemetlen, mert ezentúl örökké érzelmi teher leszel rajta. Úgyhogy legjobb szüneteltetni a barátságot.
2011. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értelek csak furcs elhinni hogy egy ilyen eset miatt tönkremehet egy barátság

nem tudom milyen lelki teher lehet-lehetne rajta bár én nem is vagyok lány

2011. dec. 8. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi nem ment tönkre. Mert nem volt minek.

Férfi és nő közt nincs barátság. A vonzalom már bőven elég ahhoz, hogy áttörje a bűvös határt. Nem is akartál a 'barátja' lenni... igaz?


23F

2011. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de igen jo vele lenni dumálni meg ilyenek.és ezt ne értsd félre nyílván vonzonak találom de nem csak testileg persze szép de valahogy az egész lénye az ami megfogott.nyilván nem mondom azt hogy hipp-hopp elmult minden érzésem de szeretnék a barátja maradni ha neki csak mint barát kellek akkor igy
2011. dec. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!