Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tudunk valakin túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudunk valakin túllépni 1 év elteltével sem, mit kell tenni?

Figyelt kérdés

A fájdalom egyre intenzívebb, és az élet többi területére is negatív hatással van. Magyarul depressziósoak leszünk, állandóan rossz hangulatban vagyunk.

16 éves lány vagyok, akivel szakított a barátja, és barátaim sincsenek igazán. 1 igaz barátom van, de senki más. Haverjaim nincsenek. Mit tehetnék? Hogyan álljak talpra?


2011. nov. 20. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

kezdj el barátokat szerezni és szervezz velük sok közös programot...vesd bele magad az életbe


még fiatal vagy, és a fiatal kis lelked sokkal könnyebben bírja a változásokat, rugalmasabb, alkalmazkodóbb, "feledékenyebb"... csak tereld el a figyelmed...

2011. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbálj meg felejteni, még ha nehéz is. A szobádból rakj el vagy dobj ki mindent, ami rá emlékeztet, járj el sétálni, moziba vagy bárhová azzal az egy barátoddal, és próbáld az élet napos oldalát nézni.

Jusson eszedbe, hogy legalább Ő boldog most, még ha nem is lehetsz mellette.


Légy erős. :)

2011. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fiatal vagy. lesz másik, ne aggódj.


nekem sok sok év után lépett le az asszony, és azóta vagyok úgy mint te..


..én iszok, de neked nem ajánlom, mert még fiatal vagy, és tuti változnak a dolgok, tehát nem kell kétségbe esni.


járj emberek közé

kezdj el sportolni

kerss hobbit

vegyél kutyát-cicát


mindenesetre foglald el magad valamivel ami lefoglalja az agyadat és örömet szerez

2011. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress egy még jóképűbb srácot! Máshogy nem fog menni.
2011. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Csak azt nem tudom, miben kellene megváltoznom.Kedves, jólelkű, szép, aranyos, vicces jelzőkkel illetnek, de a barátomnak ez nem volt elég, úgy látszik. Nem bízom magamban, és mindig azon kattog az agyam, hogy vajon hogyan lehetnék méltó arra, hogy szeressen.
2011. nov. 20. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni,hidd el jó hatással lesz rád!Ott tudsz ismerkedni is esetleg!A stresszkezelésed jobb lesz,az önbizalmad is,nyugodtabb,kiegyensúlyozottabb leszel:)


Az 1 barátoddal aki van,próbálj eljárni ide-oda.Jégkorizni,moziba,bármi...

2011. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Köszönöm szépen a válaszokat. Csak azt nem tudom, miben kellene megváltoznom.Kedves, jólelkű, szép, aranyos, vicces jelzőkkel illetnek, de a barátomnak ez nem volt elég, úgy látszik. Nem bízom magamban, és mindig azon kattog az agyam, hogy vajon hogyan lehetnék méltó arra, hogy szeressen.


Figyelj, azt próbáld magadban tudatosítani, hogy a barátodnak nem feleltél meg, nem fogadott el teljesen olyannak, amilyen vagy, vagyis igazán soha nem szeretett. Tudom, hogy baromi nehéz ezt megérteni és pláne elfogadni, de ez ilyen. A barátod nem azért szakított veled, mert "rossz" vagy és téged nem lehet szeretni, hanem mert NEKI nem TE vagy a megfelelő. És még egyszer mondom, hogy ez nem azt jelenti, hogy benned lenne a hiba. Jönni fog egy másik pasas, aki úgy odáig meg vissza lesz érted, amilyen vagy: a rossz tulajdonságaiddal is imádni fog, mert az TE vagy. Önmagadért. Remélem értesz. Ha ezt megérted és elfogadod, akkor tuti, hogy túllépsz. Teljesen fölösleges rágódni!

2011. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és igazad lehet. De akkor azt nem értem, hogy miért éreztem mindig úgy, és miért érezte ő is úgy, hogy nagyon szeret. Mindig azt mondta, hogy annyira szeret, imád, és hogy neki így vagyok jó, ahogy vagyok. Utána tettem pár olyan dolgot, amit nem kellett volna, és kiábrándult belőlem. Természetesen bocsánatot kértem tőle, meg hasonlók, de valami eltört benne. Tehát épp ezért fájt a dolog, mert nagyon szerelmes volt, de amilyen nagy hévvel lángol benne, olyan gyorsan el is múlt.

17 éves a fiú egyébként, és még a mai napig azt mondja, hogy tényleg szeretett, hiszen ha nem, akkor nem lett volna velem.

2011. nov. 20. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény,teljesen fölösleges ezen kattogni. Aki IGAZÁN, érett felnőtt módjára szeret, nem fog belőled kiszeretni csak azért, mert volt pár rossz beszólásod. Én elhiszem, hogy szeretett ez a fiú, de nem annyira, hogy veled akarja leélni az életét. Egy 17éves kamaszfiútól ne várj sírig tartó szerelmi ígéretet, mert ebben a korban úgy változnak az érzések még mint az időjárás, túl éretlen még a személyiség. Szeretett a maga tinis módján, aztán elmúlt, ennyi. Majd jön egy olyan, aki mindig szeretni fog, ahogy te is őt.
2011. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak félek, hogy majd azt a valakit, aki igazán szeret (ha lesz ilyen, mert kétlem) , azt én nem fogom tudni, mert egyszerűen mindig őt fogom szeretni. Meg annyira éreztem, hogy mennyire szeret, és ha majd lesz egy új kapcsolatom, akkor honnan fogom tudni, hogy vajon ő is majd kidob egyik napról a másikra? ...
2011. nov. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!