Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok túllépni ezen.

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, nem volt mindig zökkenö mentes sajnos a kapcsolatunk, anyós, tragédiák, nehézségek, betegségek, viták stb... de mindig kitartottunk egymás mellett. 2 hete meghalt a nagypapája, és akkor is eléggé eltávolodtunk egymástól de pár napja sikerült megbeszélni mindent, ismét egymásra találtunk és megbeszéltük mostmár mindig együtt maradunk, mert erös köztünk a szeretet, szerelem.

Tudni kell, hogy egyetemre jár a munka mellett, szombatonként jár be a suliba. mindig is féltékeny típus voltam, ami abból fakadt, hogy megcsaltak még elötte. próbáltam benne bízni, de mindig is volt egy rossz érzésem ha suliban volt. erre tegnap belenéztem a füzetébe, és találtam egy levelezést 1 csajjal, akinek leírta, hogy szakítani akar velem, mert mindig idegesítem a féltékenységemmel,szóval leírt mindennek csak jónak nem... elvileg ez akkor volt mikor nem beszéltünk 1 hétig kb. de annyira megviselt, hogy nem bírtam abba hagyni a zokogást... :( elöször felkapta a vizet, hogy mit túrkálok a cuccaiban, de utána azt sem tudta hogy próbáljon meggyözni, hogy nem akar semmit attól a csajtól, egyrészt pasija van ( tényleg igy van,utánajártam), másrészt semmi olyat nem irt, hogy öt akarná.ami helyén van, csak épp engem hordott le mindennek a levelezésükben. nagyon fáj. ma is jött hozzám, azt sem tudta hogy tegyen mit tegyen, hogy bebizonyítsa, hogy szeret.. csináltatott egy közös képet rólunk, kaját hozott kedveskedett. de én nem tudok túl lépni csak úgy :( nagyon megalázott úgy érzem. tudom, hogy nem csalna meg, de ez akkor is hasonlít szerintem, meg föleg az bánt, hogy egy kedves szót nem írt rólam, holott szeret.. és ma is nem tudom már hányszor felhívott, smst irt, hogy nem akar elveszíteni, csak engem akar stb. de nem tudom mit kéne tennem. tényleg szeretem, közös jövöt tervezünk, de honnan tudjam, hogy nem lesz ilyen többé? segítsetek, mit kéne tennem?


2011. dec. 1. 19:03
 1/2 Randy Orton ***** válasza:
Ha te nemtudod, akkor én honnan tudjam
2011. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ezio Auditore d. F. ***** válasza:

1: mikor ezeket írta, rosszban voltatok. Tiszta, ilyenkor ír olyat az ember, amit később megbán.

2: ha az örökös féltékenykedéseddel meg a sok "utánajárással" elüldözöd magad mellől, ne lepődj meg.

2011. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!