Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék túllépni ezen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni ezen, hogy ne csak erre gondoljak? :-s

Figyelt kérdés
a barátommal mindjárt egy honapja vagyunk együtt,de már rég ismerem és volt neki egy barátnője,akit nagyon szeretett,de a csaj dobta. Szegényt megrázta a dolog,mert mikor kezdtünk összejönni mesélte,hogy mennyire szerette és tett érdekes célzásokat,hogy pl milyen szép a csaj s ijenek. De ha már nem szereti a csajt akkor miért emlegeti,kérdeztem s azt mondta hogy mindig én hozzom témába,háát. . .de az a lényeg,hogy nagyon szarul érzem magam ezért,mikor vele vagyok is csak ezen jár az eszem:-(. . .
2011. febr. 27. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod,még mindig vissza várja a volt csaját :S
2011. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem még mindig szereti azt a csajt, de (ha a csaj dobta ki) tovább akar lépni, csak nem megy olyan könnyen neki, ha folyton rá gondol.

(ilyenkor tereld el vmivel a figyelmét :P )

2011. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom én se. . .napokban nem emlegette hogy mondtam,hogy mindig szóba hozza. . .csak annyira megvisel ez az egész,s arra gondolni,hogy mikor vele vagyok akkor talán ő a csajra gondol:-(
2011. febr. 27. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

mikor szakítottak?

mert nekem az 1 éves kapcsolatom kb fél évbe telt h kb 80-90%ra elfelejtsem. a kapcsolataim sorra mentek tönkre, mert mindig őt akartam viszont látni másokban. nem jött össze. de így kb fél évvel később végre sikerült olyan fiút találni, akit tudok szeretni.

2011. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan 7honpja szakítottak
2011. márc. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!