Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezen túllépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen túllépni? Nagyon hülyén érzem magam.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem volt még komoly kapcsolatom, de tetszik egy srác, akivel gyakran beszélgetünk, jóban vagyunk. Félénk vagyok, hónapok óta gyűjtögettem a bátorságot, hogy elmondjam neki, hogy tetszik, tegnap elhatároztam, hogy ha este feljön msnre, megírom neki. Erre láttam facebookon, hogy pont tegnap este állították be egy lánnyal, hogy járnak...
2011. ápr. 24. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól még elmondhatod neki.
2011. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik hogy nem jöttél be neki annyira hogy bnőként tekintsen rád és inkább "barát"-ként tekint rád... VAGY ő sem mert kezdeményezni és akkor lépett közre a másik csaj aki kezdeményezett és aztmondta okés legyen... De ne keseredj el ... Nagy ez a világ és van még benne sok jó pasi ;) Kellemes ünnepeket... :D
2011. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huh együttérzek veled..én is szerelmes voltam egy lányba, de mire elmondtam volna neki láttam hogy van barátja..mondjuk azóta már nem is tetszik, túléltem és élem az életem.
2011. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
peches vagy!:/:(
2011. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előferdül..


Szerintem ha még mindig szeretnél vele összejönni, maradj jó barátja.. aztán majd kialakul a többi, egyenlőre szerintem ez a legjobb amit tehetsz.

2011. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb már nem fogod olyan sokáig gyűjtögetni a bátorságot.


Természetes hogy most vered a fejed pár napig a falba. Majd elmúlik magától.

2011. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!