Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt.Első szerelmem. Ma akkorát csalódtam, aludni sem tudok. Náluk voltam, kiment a szobából, a gépe bekapcsolva, és éppen be volt jelentkezve egy közösségi oldalra. Kíváncsiságból megnyitottam egy beszélgetést ( tudom mocsok dolog, soha nem tettem azelőtt hasonlót), és olyan dolgokat írt rólam, a fülem ketté állt. Egy közeli ismerősével folytatott beszélgetésbe olvastam bele. Ilyen dolgokat írt pl., idézem : 'Mocskos kis k*rva, szakítok vele, minek az ilyen hisztis k*rva, sz*rnak se jó' ... és még ehhez hasonló kifejezések( nem ragoznám, érthető a dolog, meg egyébként is jobb nem felemlegetnem többször). Én abban a hitben éltem h ő teljesen szerelmes stb. soha nem mond rólam csúnyákat.:( Én csak dícsérni szoktam, ha össze is kapunk néha, akkor is csak anyukámnak mondom el mi a helyzet, nem adom ki másnak igazából a dolgainkat. De ő ezek szerint ócsárol mkinek aki szembe jön :S Szerintetek szakítsak? Egy kapcsolatban nem az egység a lényeg és a bizalom? nem tudom mit tegyek! 19/L
2012. jan. 12. 01:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts.Tök gáz.

Hú mekkorát fog nézni,amikor ki lesz dobva!

De ha szakítasz,akkor egy jó tanács: szakíts meg vele minden kapcsolatot.Se telefon,se sms,se email,se személyes kontaktot ne tarts vele.Nem kell hosszú magyarázkodásba se belemenni,csak mond, hogy ki hogy lejárt a kapcsolatotok ideje és ennyi.

Gondolom már amúgyis annyira megingatott a beszélgetés amit láttál,hogy magad is tudod,ez nem igazi párkapcsolat és bizony nem szerelem.

2012. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hmm...nemtudom,nem csatlakozok ez előttem szólókhoz!Mert nem ismerem a srácot,de ha nem vettél semmit észre rajta,h ennek a "sértegetésnek" alapja legyen,akk nemtom mi a baj? Lehet olyan,h a haverjai előtt felvág,de ez nem feltétlenül za okot arra,h szakítsatok! Kérdezz rá,és őszintén beszélgessetek el!Nemértem miért mindenki egyből a szakítás!:S És mindenki utána siránkozik,h nincs pasija/nője..nevetséges!
2012. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az a gyerek egy kretén f*sz... te meg jó hülye vagy, ha még mindig jártok.... szerencsétlen....
2012. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
én a helyedbe ki se irtam volna odamentem volna pofonvágtam volna és szakitottam volna a helyedbe...ilyneekt kiirni másrol mocskos dolog..szakits vele...
2012. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A reakció az volt , h üvöltött mint a sakál, és meg akart pofozni, szval otthagytam a p*csába :)
2012. jan. 12. 16:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt kapta, amit megérdemelt.
2012. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!