Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak bolondulok az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bolondulok az alacsony és nagyon helyes srácokért? : P (18/L)

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy a legtöbb lány nem örül éppen ha a pali alacsonyabb de mit lehet tenni nekem annyira bejön ha a srác a kisebb :) . Persze nem ilyen kopasz falfehér nagyfülü 155 cm gnómokra gondolok hanem aki nagyon helyes és nagyon vonzó és még a tetejébe alacsony is :O ÚÚÚhhh :D Mondjuk pl: mint robert downey jr fiatalabb korában (bár izmosabb lehetett volna) :D

Bár én magas lány vagyok , 178cm és 60 kg és eléggé vékony vagyok amúgy és annyira szeretem mikor egy nálam alacsonyabb srác átkarol az izmos karjaival , nekem az alakjuk is jobban tetszik , olyan jó fenekük van :P Persze


2012. jan. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

Persze lehet hogy ezzel csak én vagyok így és hülyének néztek :D És tényleg nem az alacsonyság fog meg hanem ha nagyon helyes és izmos és úgy alacsony :D Ilyenből amúgy nagyon kevés van :(

Most ez nem normális dolog? Mondjuk olyan 165-175 cm között?

2012. jan. 9. 20:40
 2/41 anonim ***** válasza:
50%
sz*pj le szépségem ><
2012. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
kicsit keres vissza mert asszem tegnap volt egy kissebbségi komplexusos ügyfelünk :)
2012. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Nem teszem. Nem hiszem hogy megfelelnél az elvárásaimnak :D Chhhhhh.


A kisebbségi komplexus nem érdekel :D Legyen már férfi...

2012. jan. 9. 20:48
 5/41 anonim ***** válasza:
61%
de megfelelnék az elvárásaidnak te zsiráf :D
2012. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
0%
ne helyes srácozz már itt, annyira idegesítő... Egy pasira azt mondják, hogy jóképű pasi, nem helyes srác, szerintem olyan kislányos ez a helyes srácozás...
2012. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
13%
droid vagy!
2012. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Milyen zsiráááf? :D :D :D kapdbe :D

Így látatlanba meg sajnos nem tudok mit mondani ,bocsi :)


És hadd döntsem el én ,hogy helyes srácozok -e , ne szólj már bele hogy írjam le légyszíves ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor húzz el innen.

2012. jan. 9. 21:04
 9/41 anonim ***** válasza:
0%

Nana kis t.knyos agyilag szivacs elvileg nagykorú r.bikém nekem te nem fogsz olyanokat írni, hogy húzz el, kinek képzeled te magad drágaságom? :) Nehogy egy jó nagy f.sszal szájbaverjelek... :) és ezt most ne orálnak értsd, hanem szó szerint drágám...


Amúgy jó nagy kanborz vagy, én fiú létemre vagyok 185cm :)

2012. jan. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Te meg kinek képzeled magad ,hogy ilyeneket írogatsz ,hogy majd jól szájbaverlek egy nagy f*sszal? Hát persze hogy nem értem orálnak mivel gyanítom a te kis mügyüröd és a nagy f*sz között JÓ NAGY különbség van ;) És megütnél egy lányt? ez is csak azt bizonyítja : CSICSKA VAGY

és takarodj el innen, ha nem tetszenek a kritikáim ;)

2012. jan. 9. 21:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!