Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak bolondulok az alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bolondulok az alacsony és nagyon helyes srácokért? : P (18/L)

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy a legtöbb lány nem örül éppen ha a pali alacsonyabb de mit lehet tenni nekem annyira bejön ha a srác a kisebb :) . Persze nem ilyen kopasz falfehér nagyfülü 155 cm gnómokra gondolok hanem aki nagyon helyes és nagyon vonzó és még a tetejébe alacsony is :O ÚÚÚhhh :D Mondjuk pl: mint robert downey jr fiatalabb korában (bár izmosabb lehetett volna) :D

Bár én magas lány vagyok , 178cm és 60 kg és eléggé vékony vagyok amúgy és annyira szeretem mikor egy nálam alacsonyabb srác átkarol az izmos karjaival , nekem az alakjuk is jobban tetszik , olyan jó fenekük van :P Persze


2012. jan. 9. 20:39
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

egy alacsony fiú vagyok, de én inkább a még nálam is alacsonyabb lányokat szeretem ölelgetni. Olyan cukik! *-*


Debrecen tele van szép lányokkal amúgy is. :)

2012. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

78%-os hát ha minden klappol és álmaim férfija vagy akkor ööömm talán :D Bár attól függ mennyire bébi mert ha nagyon durván akkor nem is tudom mit csinálnák :D

Amúgy bocsi de van már kiszemeltem ,úgyhogy nem ismerkedem :)

2012. jan. 9. 22:54
 23/41 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy, igazából csak kiváncsi voltam :$

Remélem sikerül lecsapnod rá, sok sikert ;)

2012. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

#18-as hozzászólás írója vagyok, s szeretnék feltenni egy indiszkrét kérdést, ha nem haragszol meg érte.


Közvetlennek tűnsz, így bátorkodom megkérdezni, hogy számodra mennyi időbe telne az aktuális pároddal valamiféle testi-kapcsolatba kerülni..(?)

2012. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Cynic, nálad biztos kedvesebb úgyhogy ....


18 -as hozzászóló egyébként meg a kérdező :P :D

2012. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Valóban, elnézést.


19#-es hozzászólást írtam.

2012. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Ömmm ezt most tőlem kérdezted? vagy nemvágom :D
2012. jan. 9. 23:41
 28/41 anonim ***** válasza:
Igen..
2012. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Hát mi számít neked testi kapcsolatnak? Biztos nem feküdnék le vele mondjuk 2-3 hétnél hamarabb. Addig meg úgy is megismerem ,hogy érdemes-e rá . Bár aki most tetszik háát :D Nem rugdalnám ki az ágyamból.

Sajnos még nem a párom.

2012. jan. 9. 23:58
 30/41 anonim ***** válasza:

Paradoxon volt, de hasonló választ vártam.


Köszönöm.

2012. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!