Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
A Barátommal 1,5 éve vagyunk együtt.Első szerelmem. Ma akkorát csalódtam, aludni sem tudok. Náluk voltam, kiment a szobából, a gépe bekapcsolva, és éppen be volt jelentkezve egy közösségi oldalra. Kíváncsiságból megnyitottam egy beszélgetést ( tudom mocsok dolog, soha nem tettem azelőtt hasonlót), és olyan dolgokat írt rólam, a fülem ketté állt. Egy közeli ismerősével folytatott beszélgetésbe olvastam bele. Ilyen dolgokat írt pl., idézem : 'Mocskos kis k*rva, szakítok vele, minek az ilyen hisztis k*rva, sz*rnak se jó' ... és még ehhez hasonló kifejezések( nem ragoznám, érthető a dolog, meg egyébként is jobb nem felemlegetnem többször). Én abban a hitben éltem h ő teljesen szerelmes stb. soha nem mond rólam csúnyákat.:( Én csak dícsérni szoktam, ha össze is kapunk néha, akkor is csak anyukámnak mondom el mi a helyzet, nem adom ki másnak igazából a dolgainkat. De ő ezek szerint ócsárol mkinek aki szembe jön :S Szerintetek szakítsak? Egy kapcsolatban nem az egység a lényeg és a bizalom? nem tudom mit tegyek! 19/L
2012. jan. 12. 01:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szakíts, ahogy csak lehet. Eszméletlenül nagy barom ez a srác, nem normális, aki ilyet ír a barátnőjéről. Hagyd ott, ahogy lehet, ennél szerintem csak jobbat találsz! 20/F
2012. jan. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Hogy én mekkora naiv h*lye vagyok...
2012. jan. 12. 01:23
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, minél hamarabb!Nehogy már még te érzed ez miatt szar.ul magad.
2012. jan. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
húú ez kemény! Szakíts, nem érdemel meg téged! Ne hagyd, hogy megalázzon! És kitartást, ennél csak jobb lehet hidd el!!!
2012. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mintha 'megtűrt személy' lennék komolyan úgy érzem. Akkor minek van velem? :D na , csak legyen holnap! Szakítok indoklás nélkül, nem érdekelnek a válaszai, úgyis bull shit ;)
2012. jan. 12. 01:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
így van ahogy mondtad, ez így nagyon helyes. Szakíts vele mindenféle indoklás nélkül, akár smsben. Ha eddig is ennyire osztott, jobban már úgysem tud, ha meg mégis nekedmegy, akkor se fogsz annyira meglepődni mert számítani fogsz rá. Legalább te jössz ki jól ebből, ő meg csinál amit akar. :)))
2012. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat, kicsit 'megnyugodtam' :) ... :/
2012. jan. 12. 01:45
 8/16 A kérdező kommentje:
És egyébként képzeljétek el...Vmelyik nap pont szidta nekem rondán a haverját, meg még ki is röhögte(persze a háta mögött). Én meg mondtam, h nem gondolod h ez undorító dolog? és csak nevetett...
2012. jan. 12. 01:55
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
jah szakíts...és majd meséd el mijen feje vágott. vagy ami még jobb: fényképzd le, és tedd fel képfeltoltes.hu-ra ;)
2012. jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit írsz róla, ennek a kölyöknek még nem való a párkapcsolat. Sok sikert a lapátra tételhez :D és én is kíváncsian várom a fejleményeket.
2012. jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!