Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked, hogy esne ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked, hogy esne ha a párod szinte az összes nő ismerőse képét lájkolná?

Figyelt kérdés

Állandóan újabb és újabb nő ismerősei vannak. Lájkolja a képeiket. Amikor számon kérem azt mondja túlreagálom, ebbe semmi nincs. Én viszont megalázónak érzem.

Már azt is levettem, hogy velem van kapcsolatba. Nem akarom, hogy én legyek a szerencsétlan barátnő, akinek a pasija minden nőnek "csapja" a szelet.


Hozzátenném, hogy párom 30 éves. Azt gondoltam ennyi idősen már valami értelmesebb szórakozást is találhatott volna magának.

Mit gondoltok?


2012. jan. 7. 03:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%

Én sem örülnék neki.

Érdekes, gondolom nem azokat a képeket lájkolja, ahol a nőismerős épp átöleli egymást a párjával, vagy egy esküvői képet.

Hanem amin egyedül vagy barátokkal van. Ez mindent elmond.

2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Képzeld csak kedves 2. hozzászoló.

Az én képeimet lájkolják férfiak, nem is kevesen. Bár nem csinálok életem minden pillanatáról beállított képet, hogy feltölthessem facebookra.

Megjegyzéseket is kapok és felfordul a gyomrom, ha olyanoktól kapom akiknek tudom, hogy van barátnője.

Én ugy gondolom, akinek barátnője van ne lájkoljon/kommenteljen (szép vagy stb. és hasonló dolgokat.)


Persze párom nem írogat ilyeneket, akkor már szakítottam volna. Ő lájkol. Szinte mindegy mit. Feltölt egy gyönyörű nő valami szexis képet vagy feltölt egy csúnyácska, valami átlagos semmit mondó képet. Mind1 ő lájkolja.


Amikor megkérdeztem ez miért jó neki. Annyit válaszolt. "Had örüljön, hogy lájkoltam" És ennek nincs semmi jelentősége, felfújom az egészet.

Csakhogy engem ez zavar, a nők többsége ezt "flörtölésnek veszi" és kaptam már el olyan pillantásokat az utcán. Amikor azt láttam a nő ismerős szemébe, hogy "bejövök pasidnak" és csak dagadt a büszkeségtől.


Egyébként tényleg mindig újabb és újabb nő ismerősei vannak. Elég jó pasi és még azokat is visszajelöli, akiket nem is ismer. Ezt se értem miért jó neki.

Meg ő is jelölgeti az ismerősöket, akiket látutt ugy egyszer az már szármára ismerős.


Ilyen dolgokban abszolút nem értünk eggyet.

Lehet, hogy gyerekes volt részemről hogy leszedtem, hogy vele vagyok kapcsolatba. De ez nekem nagyon sértette az egomat.

És lehet azért is látom így a dolgot, mert rendszeresen kapok ismerkedős üzeneket (olyan férfiaktól is akiknak van barátnőjük) És ilyenkor mindig arra gondolok, ha az én párom is ezt csinálná azt nem bírnám ki. És ugy gondolom a lájkolás már az első lépcsőfok ehhez.

2012. jan. 7. 14:35
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Túlreagálod a dolgot. Ez csak egy hülye lájk. Akkora jelentőséget tulajdonítanak ezeknek a hülyeségeknek, hogy az valami hihetetlen. Gondolom te se tizenéves vagy már, akkor felnőttként legyen annyi eszed, hogy nem tulajdonítasz ekkora jelentőséget egy rohadt kis lájknak. Nem jelent semmit. Én sok fiú ismerősöm képét lájkolom, de nem azért mert tetszenek, hanem mert úgy gondolom, hogy az egy jó kép. Nehogy már neked felnőttként kevesebb eszed legyen, mint nekem 15 évesen. Ezek csak lájkok, nem jelent semmit, nyugi.
2012. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem férne bele,megértelek.
2012. jan. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

"Az emberek társasági életüket a fészbukon élik! Írtad kedves kérdező, hogy levetted a fészbukról, hogy vele vagy kapcsolatban! Ne haragudj, de ez is nagyon gyerekes! :D"


Nem értek egyet. A Kérdező baja magával a flörtöléssel van - a közösségi oldalak megjelenése csak egy újabb csatornája ennek, és adott esetben igenis képet ad arról az ottani viselkedés, hogy a való életben milyen. Elképzelhető, hogy utcán, személyesen sem riad vissza a párja a más nőknek való széptevéstől.

2012. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

"Én sok fiú ismerősöm képét lájkolom, de nem azért mert tetszenek, hanem mert úgy gondolom, hogy az egy jó kép."


De gondolom, lányok képeit is lájkolod ilyen megfontolásból.


Ha viszont a Kérdező párja is csak ezért jelöl, akkor fiúk képeit miért nem lájkolja?

2012. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%

"Amikor megkérdeztem ez miért jó neki. Annyit válaszolt. "Had örüljön, hogy lájkoltam" És ennek nincs semmi jelentősége, felfújom az egészet."


Szép dolog, mondhatom, hogy ennyire szívén viseli a nőismerősei önbizalmát - csak épp a saját párjáét nem!

2012. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne spilázd túl a dolgot. Ha megcsalna, az sokkal másabb lenne, nem abban merülne ki, hogy vadul kedvelgeti a képeket.

Tudom, milyen érzés a féltékenység, és azt is, hogy az milyen, ha 0-24 ez uralja a gondolataid.

2012. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem azért, de nincs neked kisebbségi komplexusod? Vagy a mai világban tényleg mindenki a fb körül éli az életét?

Érdekes mód, párom is fent, én is fent vagyok, lesz*rom hogy ő mit csinál, kit lájkolgat... Ilyeneken hisztizni, annyira gyerekes és értelmetlen, pláne hogy mondja, hogy nincs semmi jelentősége. Hihetetlen, hogy milyen nők vannak...


28/n

2012. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én egyetértek azzal,aki írta,hogy képet ad arról,milyen is a valóságban!
2012. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!