Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked, hogy esne ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked, hogy esne ha a párod szinte az összes nő ismerőse képét lájkolná?

Figyelt kérdés

Állandóan újabb és újabb nő ismerősei vannak. Lájkolja a képeiket. Amikor számon kérem azt mondja túlreagálom, ebbe semmi nincs. Én viszont megalázónak érzem.

Már azt is levettem, hogy velem van kapcsolatba. Nem akarom, hogy én legyek a szerencsétlan barátnő, akinek a pasija minden nőnek "csapja" a szelet.


Hozzátenném, hogy párom 30 éves. Azt gondoltam ennyi idősen már valami értelmesebb szórakozást is találhatott volna magának.

Mit gondoltok?


2012. jan. 7. 03:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9%
Irigylem a pasidat, hogy állandóan újabb és újabb nőismerősei vannak.
2012. jan. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Az én képeimet is mindig lájkolják a férfi ismerőseim, sőt gyakran hozzászólást is írnak! Megdícsérik a hajam, a ruhám, a körmöm a sminkem, a mosolyom, amit éppen. Vagy ha olyan a kép akkor humoros megjegyzést írnak alá, barátságból.

És kapaszkodj meg, ezeknek a férfiaknak mindnek van párja (igen,nőnemű párja)!


De ha nem ismerik egymást régóta, vagy nem barátok hanem csak bejelöl ismeretlen nőket aztán lájkolgatja őket, háááát... azt én sem értem miért teszi...

2012. jan. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Barátságból nem hiszem, hogy humoros megjegyzéseket írnak;) Annak írunk, aki be is jön és egy laza flört erejéig belemennének dolgokba. Pasik puszta barátságból nem bókolnak. F/25
2012. jan. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy amíg csak neten lájkol, addig azt csinál amit akar. Ha találkozgat is velük, akkor kezdj el aggódni. Az hogy törölted a kapcsolatot, az viszont célzás értékű lehet a számára, hogy innentől nem számít semmiféle tettlegesség megcsalásnak, szóval csak óvatosan a facebookkal!


27/F

2012. jan. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
nincs ebben semmi különös. Ha bíztok egymásban, akkor nem gond. Ne legyél féltékeny, de hogy megtudd ő mit szól te is csináld ugyanazt.
2012. jan. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
`szerintem is megalazo! sajnalom! az enyem rebdszeresen csetelget egy kolumbiai bigevel mar3 eve. azt mondja hogy baratsag.usszevissza hazudozik neki e`s bokolgatnak egymasnak. szerintem visszataszito! egyszer beugrott a gepen az uzenete es elolvastam. burkolt celzasok voltak benne a vagyairol. en meg tudomasara hoztam hogy letezem,amirol o nem is tudott. nem semmi az ilyesmi! remelem a tied nem jut el idaig!drukkolok neked!
2012. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Az emberek társasági életüket a fészbukon élik! Írtad kedves kérdező, hogy levetted a fészbukról, hogy vele vagy kapcsolatban! Ne haragudj, de ez is nagyon gyerekes! :D
2012. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Az én páromnak rengeteg nőismerőse van, közülük többre úgy tekint, mintha a húga lenne, őket kiscsibémnek és hasonlónak hívja. MÉGIS, ahogy rám néz, ahogy viselkedik velem, abból tudom, hogy engem szeret, csakis én kellek neki.


Nem érdekel, hogy mit csinál facebookon, felőlem lájkolhat is bármit bármikor. Nem ezen múlik egy kapcsolat.

2012. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Maga a cselekmény (lájkolgatni más képét) elég piti dolog, de ami mögötte van az eshet rosszul. azt el tudom képzelni, hogy a Párom női ismerősének, kollégájának pl. esküvői képe, babával képe fent van és azt tetszikeli, hozzászól. De csak úgy...az szerintem nem fér bele. Nem maga a lájk, hanem, ami mögötte van...

23N (a párom szintén 30)

2012. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
90%
Én meg nem vagyok fenn ilyen oldalakon...A párom sem. Nem örülnék neki, az biztos.
2012. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!