Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha rokonod egy...

Mit szólnál, ha rokonod egy ismerőse beállítana hozzád, hogy szétnézzen a házadban?

Figyelt kérdés

Éppen felújítjuk a házat és minden össze-vissza van. A gyerekek szobájában se tettem rendet,mert most tartunk a nappalinál és inkább azzal haladtam. Nem volt nagy rendetlenség, de rend se volt... És a legpletykásabb nő jött el,aki mellékesen nagyon rosszindulatú.

Hiába mondtam neki,hogy éppen felújítás van nálunk és nem szívesen mutatnám meg most a házat,jöjjön máskor. Erre,hogy de ő kíváncsi és lehet már máskor nem lesz rá alkalma....Így körbejárkált a házban,úgy hogy én nem is mondtam neki,hogy menjen!

Most úgy szégyenlem magam,és bele se merek gondolni mit fog majd terjeszteni rólunk...Hogy milyen rendetlenség volt nálunk.

Mit csináltál volna?


2011. szept. 21. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
majd végig olvasom ha ezt leírtam. meg d...jaa rokon behívnám megmutatnám a bugyi gyűjteményem és mennénk kocsmázni(természetesen ő fizetne. ha nő az illető akkor csak megmutatnám és...ennyi
2011. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének ment hozzátok? Mi az, hogy kíváncsi rá? Én biztos, hogy kirúgnám az ilyen pofátlan teremtményeket! Az én lakásomat, aztán senki ne kukkolja! (főleg, hogy nincs is:)
2011. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi a rossebért engedsz be akárkit is a SAJÁT házadba, ha hívatlanul és kéretlenül jön? Az én házamba senki nem jönne be körülnézni csak azért, mert neki kedve és ideje van ehhez..
2011. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
bocsi a fizetne után lemaradt)
2011. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is előfordul, előszeretettel nem jelentkezik be, állíts te is be, amikor tudod, hogy szét lehet szórva és nagy szemekkel nézz körbe. Hidd el, mindenkinél van olyan, hogy kicsit kupisabb valamiért, főleg felújításnál.
2011. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Skyhorse válasza:
100%
Hogyha rosszindulatú és ráadásul pletykás,akkor egyszerűen nem engedném be a házba.Álljon az ajtó elött amennyit akar,és csöngessen annyit amennyit akar,ha azt mondtad hogy nem,akkor nem,ő baja ha nem érti.
2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
ne törődj vele!! minden csoda 3 napig tart nem számít mit mondanak TE tudod az igazat!
2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

szerintem túlreagálod

Pofátlan de hajaj mennyi pofátlan ember van egy kis kupi meg mit számít? Szerintem az egész ügy nem ér annyit h stresszelj rajta! Meg mit foglalkozol azzal, h mit szólnak mások ha meghallják kupit? Szerinted ki az akinél sosincs rumli?- Jó a mamám, de ez most más kérdés :D

2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
elolvastam...ha nő meg tudod aztán kidobnám a tudod hova ha férfi akkor csak ki rúgnám a tudod hova
2011. szept. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mert mamám legjobb barátnője! Mikor megláttam a kapuban azt mondta eljött megnézni bennünket. Behívtam egy kávéra,és mikor már bent volt ki se lehetett volna onnan rugdosni... Egyből mondta,hogy jött szétnézni és már mérte is fel a terepet... :S
2011. szept. 21. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!