Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ha tesotok...

Hogyan kezelnetek ha tesotok hajnali fel egykor beallitana hozzatok h most a kotlozkodesnel nem sikerult elszallitani motyokat berakja a garazsotokba?

Figyelt kérdés
Es kovetkezmenyekent felkelteni a pici gyereket? Majd hozzatenne h a gyerek egy evben egyszer kibirja...
2011. ápr. 2. 16:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
Testvér ide vagy oda, úgy kirúgnám, hogy a lába sem érné földet.
2011. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
43%
SOHA nem tenne ilyet a tesóm.. ha nagy baj van, felhívna, szégyenkezve, hogy lehet-e ( volt ilyen már, este 9-kor) hülye bunkó viselkedés, én szépen elmagyaráznám neki, hogy ...... de tényleg szépen, hogy elszégyellje magát
2011. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%
Kösd össze édesanyáddal és küld el őket jó messzire!
2011. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Két testvérem van, bármikor, éjjel 2-kor is jöhetnek, hívhatnak, és én rögtön segítek.
2011. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
68%
Mivel gyerekem nincs, a tesómat meg nagyon szeretem, nem szólnék semmit. A pici tényleg vissza tud aludni, nem? Nem kell másnap munkába mennie, alhat egész nap.
2011. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
86%
Szó nélkül segítenék neki.
2011. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
te a garázsban tartod a pici gyereked? vazze:D
2011. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Én önzetlenül segítenék neki, mert az én testvérem is bármikor segítene, ha bajban vagyok. Ennyi.
2011. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%

Mivel egy másik kérdésben ecsetelted már, hogy milyen a családod, így azt mondom, hogy megmondanám neki, hogy jöjjön vissza emberi időben.

A gyerek ugyan vissza tud aludni, de neki is kijár a teljes és normális pihenés, neki leginkább.

Mivel nem azonnal és hirtelen kell ezt megoldani, ráér másnap is.


Amúgy én is bármit szívesen megteszek tesómékért bármikor, de ők tudják, hogy amikor alvás van, akkor nem kell elintézni olyat, amit el lehet máskor is...

Persze attól függetlenül elérnek bármikor.

2011. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
68%
Igen a gyereknek tényleg nem lesz semmi baja. Ilyen formán állítsuk le az egész világot, mert az bizony zajos és felébreszti a gyereket... Kicsit túlzásba viszik az anyukák néha.
2011. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!