Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ha tesotok...

Hogyan kezelnetek ha tesotok hajnali fel egykor beallitana hozzatok h most a kotlozkodesnel nem sikerult elszallitani motyokat berakja a garazsotokba?

Figyelt kérdés
Es kovetkezmenyekent felkelteni a pici gyereket? Majd hozzatenne h a gyerek egy evben egyszer kibirja...
2011. ápr. 2. 16:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha a testvérem, bármelyik családtagom vagy barátom ilyet csinálna, annak jó oka lenne, és szívesen fogadnám, segítenék neki. Én is bármikor számíthatok rájuk, ha bajom van. Vállaltak ők már nagyobb kellemetlenséget is értem, mint egy síró gyerek..

26L

2011. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Persze a gyerek nem cukorból van. De vannak olyan pillanatok, amikor igen is baj, ha felébred a gyerek. Ezt biztos csak olyanok írták, akiknek nincs vagy mondjuk nem volt hasfájós a gyereke.
2011. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván nem jókedvéből pakolászik ő se hajnalban. Persze, segítenék neki, azért van a testvérek, hogy támogassák egymást. Nekem is picim van, de ilyen szituban biztos nem játszanám a sértődöttet, hanem segítenék, és ha nekem lenne valami bajom én is bizalommal fordulnék hozzá.
2011. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
16%

Ti komolyan azt gondoljátok, hogy életbevágó dolog valahová elvinni a cuccotokat a hajnal kellős közepén egy kisgyermekes családhoz??? Már miért lenne olyan sürgős, hogy azt ne tudná intézni fényes nappal???


Persze, ha baleset, vagy bármi TÉNYLEG fontos dolog történik, minden további nélkül... nah de ne már..

2011. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
55%
És miért olyan életbevágó, hogy a gyerek minden nap tökéletesen aludjon? Mi baja lesz tőle ha egyszer-kétszer nem alszik?
2011. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
19%

Neked sincs még gyereked, aki mellett volna, hogy éjszakákat kellene virrasztani...


Ha tökre nem fontosak azok a cumók, csak szimplán a tesónak nincs jobb dolga, mint azt csinálni, amihez épp kedve szottyan, miért kellene elfogadni és teljesíteni minden óhaját?

2011. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baja nem lesz a gyereknek tőle, én bármikor segítenék, ember vagyok és csak azért mert valaki szült még testvér marad. Majd visszaalszik a gyerek, egy ébredésbe még senki nem szenvedett kárt.
2011. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos mai anyukák a gyereket használják kifogásnak mintha vattából lenne,persze az ilyen gyerek lesz felnőttként életképtelen.
2011. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
a reakcióm attól függne h mennyire volt neki életbe vágó h hajnali fél 1kor jöjjön a dolgaiért.
2011. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%

Nekem ugyan nincs gyerekem, nem is szeretem őket, de szerintem semmi baja nem lesz ha 1szer fölébred. Nem dolgozik, nem kell korán kelnie, egyszer igazán kibírja. Sok anyuka pattog meg túlreagál egy csomó dolgot a gyerekével kapcsolatban...

Nagyon szeretem a barátaimat és a családomat, így számíthatnak rám, így ha valamelyikük hajnali kettőkor állítana be hozzám eszembe sem jutna beléjük rúgni még egyet, hiszen nyilván már alapból ki vannak bukva.

2011. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!