Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnetek ha tesotok...

Hogyan kezelnetek ha tesotok hajnali fel egykor beallitana hozzatok h most a kotlozkodesnel nem sikerult elszallitani motyokat berakja a garazsotokba?

Figyelt kérdés
Es kovetkezmenyekent felkelteni a pici gyereket? Majd hozzatenne h a gyerek egy evben egyszer kibirja...
2011. ápr. 2. 16:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%

Barátok és családtagok zöme is számíthatna a segítségemre. Volt példa, hogy haverom hajnalban esett be, mert összetörték a szívét (vicces, mert anyáméknál voltam).

Nem kizárt, hogy morcos lennék, meg nem szoktam magamnál lenni néha álmosan, de ez van. Segítenék. És a gyerek legyen a legkisebb probléma, bizonyára te is okoztál már kellemetlenségeket neki életed során, nem?

2011. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs tesóm, de bármelyik barátom felkelthet éjszaka, segíteni fogok neki.
2011. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
A testvérem bármikor számithatna rám.
2011. ápr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
23%
segítenék neki,de megjegyezném hogy máskor ügyeljen arra hogy a gyerek ne ébredjen fel, az egy dolog hogy vissza tud aludni és nem kell másnap dolgoznia...
2011. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mit vagy úgy oda a gyerek miatt, tényleg nem lesz semmi baja, ha egyszer egy évben felébred. Ezt nem is értem. Egyébként örülj, hogy van testvéred. Én nagyon szeretném ha lenne, de nekem nem adatott meg, egyedül vagyok a világban.
2011. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
38%
Elzavarnám. Ilyet senkitől nem tűrök el a saját házamban még egy testvértől sem. Ha hozni akarja hozza napközben de ne éjszaka arról szó sem lehet.
2011. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
30%
Másnap persze segítenék de biztos nem hajnalban.
2011. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sincs tesóm, de akármelyik barátom ezt megcsinálná, rögtön segítenék neki. A gyerek vissza tud aludni, nem cukorból van.
2011. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is van egy babám, meg egy öcsém is, aki nem is olyan régen hajnali 3-kor hívott fel azzal, hogy a kapu előtt van, hadd menjen be, mert kidobta a barátnője és nagyon kivan. Rohadt fáradt voltam, de felkeltem, kimentem, beengedtem, leültünk a konyhában és átbeszéltük az éjjelt, aztán lefeküdt aludni. Nagyon szeretem a tesómat és ahol tudok, segítek neki.

26/N

2011. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%
O mennyi itt a jotet lelek.Szerintem a motyok szallitasahoz nem az ejjel 1ora a mefelelo idopont,barmennyire testver is az a testver.Nem illik es kesz.Meg nehogy te erezd magad kellemetlenul.Jojjon nappal,vagy ha tenyleg csak ejszaka oldhato meg,amit ketlek,akkor telefonaljon elotte basszus.
2011. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!