Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok le ha a 19...

Hogy reagálnátok le ha a 19 éves lányotok beállítana egy 34 éves férfivel hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Megkeresném a padlón az államat, majd igyekeznék kedvesnek lenni, és minnél többet megtudni a férfiról. Ezenkívül örülnék hogy a lányom bemutatta, és megtartanám magamnak a véleményem, magamban reménykednék hogy majd talál egy korban hozzáillőt.
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Jó napot kívánok! - így reagálnék. :)
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%

Eloszor megismernem a ferfit es utana dontenem el, hogy mit gondoljak - epp, mintha 19 eves fiuval jonne ossze.


Ez azert nem egy olyan nagy dolog. Az ember kora azert ennyit nem hataroz meg. Ha semmit sem tudsz rola, csak a korat, ennyi alapjan nem kellene elitelni.

2011. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%

Mondanám, hogy végre talált egy érett férfit és nem a korabeli buta fiúcskákkal kezd.

35/N

2011. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Vannak olyan harmincasok, akik nagyon fiatalosak, kevesebbnek látszanak a koruknál. Ráadásul már nem is azok a dolgok foglalkoztatják, mint a 20 körüli csávókat. Ha lenne lányom kevésbé félteném egy ilyen fickótól, mint egy fiatal kölyöktől.
2011. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
az első válaszadónak adok igazat. különben még az is lehet, hogy rendes ember, és összeillenek a korkülönbség ellenére. én 24 vagyok, a párom 32 és nincs belőle probléma, össze is házasodunk jövőre. na jó, tudom, h itt sokkal több a korkülönbség,de nem tudsz mit csinálni. reménykedj, hogy jó a lányodhoz, ha pedig nem megfelelő, ahog yaz első írta: reménykedj, h nem működik majd és vége lesz. reméljük a férfi nem nős...
2011. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nem ,,katasztrófa".Rengeteg ismerősöm van,akik között még nagyobb kor különbség van és nagyon jól megvannak.Meg kell ismerni a férfit,ez nagyon fontos. Az tényleg jó pont,hogy a lányod bemutatta,ez azt jelenti,hogy számít a véleményed. A párommal köztünk 8 év van. Úgí,hogy én 15 éves korom óta vagyok vele, szóval ő akkor már 23 volt....ez is hasonló.A szüleim megismerték és tudták,hogy semmi gond nem lesz.Legyél türelmes.Kialakulnak a dolgod. Ha a lányod jól érzi magát vele,akkor hagyd..ha pedig nem működne rendsesen,akkor biztos vagyok bene,hogy be fog számolni róla...és majd talál mást
2011. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem örülnék. De ha tiltod, foggal-körömmel fog ragaszkodni hozzá. Jobb eset, ha a lányod nem készült továbbtanulni, mert akkor kb. azonos élethelyzetben vannak: mindketten dolgoznak és lehet pár éven belül családot alapítani.

A lányod továbbtanul, az gáz, mert neki a bulizás és a tanulás dolga, a pasinak meg a családalapítás... Ha meg 34 évesen még mindig bulizgat, az nagyon nagy baj.

2011. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Ha a lányod bemutatta, akkor a férfinak sem volt kifogása az ellen, hogy megismerje a kedves anyukát... pedig szoktak félni tőle :)

Ebből én mindenképpen arra következtetek, hogy komolyan tervez a lányoddal, ne félj tőle, biztosan rendes ember! :)

2011. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Én 35 éves nő vagyok,a párom 24 éves.19 éves volt mikor összejöttünk.Mindent megpróbált mind a két család,hogy szétszedjen bennünket,nekem még azt is mondta anyu,hogy kitagad.Hazudoztunk,titokban találkoztunk,ez kb.fél évig ment így,mignem rájöttek,hogy boldogok vagyunk szeretjük egymást,és elfogadtak bennünket.Hidd el sokkal jobb lesz ha elfogadod,és boldognak látod a lányod,vagy jobb lenne ha hazudozna neked,és nem lenne őszinte?Jobb lenne ha napi szinten azt látnád,hogy szomorú,te pedig örűlnél,hogy hurrá elértem.Neeee!Ha szeretik egymást állj melléjük,és jó lesz mindenkinek,bízni fognak benned.Tudom nehéz de egy anyának az nagy öröm,ha boldognak látja a saját gyermekét.Gondolj bele.Tapasztalatból beszélek.:)
2011. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!