Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok le ha a 19...

Hogy reagálnátok le ha a 19 éves lányotok beállítana egy 34 éves férfivel hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 21:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
70%

Megijednék, hogy mit akarhat a lányomtól. Ez nagyon nagy korkülönbség, a lányod szinte még csak most vált hivatalosan felnőtté, egy ilyen korabeli férfinak már családja kellene, hogy legyen.. Vajon miért egy 19 éves lánynál próbálkozik..? Az ő korosztályában vajon nincs esélye..? Elgondolkodtató..

25/N

2011. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem tartom olyan vészesnek ezt a körkülönbséget.
2011. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
Pardon korkülönbséget. Már nem látok.
2011. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a 15 éves osztálytársam kavar ilyen korú férfiakkal, apuka haverjával, de apuci annyit mondott, hát ha megértik egymást miért ne...?!
2011. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%

ma 21:24-es: ezt azért ennyire nem lehet leegyszerüsiteni: elvégre egy 19 éves lány nem feltétlen gyerekes, lehet már elég érett gondolkodású is, másrészt meg a 30 év körüli nök többségének már van partnere - ezért nem meglepö, hogy egy ennyi idös féri nem a korosztályában keresgél, vagy talál valakit. Másrészt meg régebben az volt a normális, hogy egy férj 10- 15-20 évvel idösebb a nönél, - hasonló korúak kapcsolata volt a meglepö - és ennek ellenére akkor is sok jó párkapcsolat létezett.

Két embert CSAK az életkorára redukálni elég szük láotkörüségre vall - mindig az adott esetet nézve lehet eldönteni, hogy mennyire illenek össze, és ezt ennek a két embernek van joga eldönteni, nem kivülállóknak.

2011. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább a faszit kérdezném,mit akar ennyi idősen egy 19éves csajtól.
2011. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Héhé emberek.. Azért azért nem kell lepontozni, mert leírtam valamit. Elhihetitek, nekem sem tetszik, hogy ott dicsekszik, hogy hány pasija van, és CSAK 24 évesek.. És hogy nem-e tudunk valami ligetes, bokros helyet, ahol hát...
2011. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
47%
Örülnék neki hogy boldog végre valakivel nem egy vénlányt neveltem hogy 50 évesig ne találjon magának valakit.
2011. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A lányom elég érett gondolkodású má tervezi a jővőjét még középiskolába jár, akar majd pár éven belül gyereket és hasonló. A páromtól tudtam meg hogy a kollégájával nagyon kijönnek és szóba került hogy megpróbálhatnák együtt. A férfi normális ember azt mondta páromnak hogy nagyon tetszik neki a lányom és hogy ő komolyan gondolja pár éven belül feleésgül si venné. Nem tudom tényleg mit csináljak
2011. febr. 16. 22:07
 20/31 anonim ***** válasza:
60%

Semmit. Ez még nem olyan nagy korkülönbség.

Nekem vannak hasonló korú ismerőseim, akik 25-nek nem néznek ki, és úgy is viselkednek, (van amelyiknek 16 éves a barátnője, szinte én vagyok az egyedüli aki nincs kiakadva rajta, de szerintem nincs benne semmi abnormális, már másfél éve együtt vannak, ha szeretik egymást és ez nekik így jó, akkor miért ne). És van olyan 19 éves aki sokkal érettebb a koránál, nem bulik, "éld ki magad" meg hasonlók foglalkoztatják (engem sem az érdekelt). Szerintem jobban jár egy normális 34 évessel, mint egy szoknyapecér "csak arra kell a csaj" 22 évessel.

2011. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!